колко време след раждането ви дойде цикъла

  • 6 283
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Ве4е трети месец не ми идва ,родих секцио и не кърмя ве4е от 1месец и полувина.Има ли при4ина да се тревожа за бременност или да по4акам о6те малко?И колко всъ6тност трябва да по4акам за да се консултирам с лекар?Мили ,мами, нали не можело да си родя второ бебе толкова скоро след операцията????

# 1
  • Мнения: 209
На мен ми дойде към 40-тия ден. Даже се учудих, че дойде толкова рано.

# 2
  • Мнения: 2 019
отиди на лекар по-добре да ти каже,на мен ми дойде на третия месец и кърмех

# 3
  • Мнения: 1 264
3 месеца.
Мисля, че може и да забременееш. Консултирай се с гинеколога си. Или просто си купи тест за бременност.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
40 дни
за секциото не съм запозната, но след нормално раждане - можеш да забременееш

# 5
  • Мнения: 2 015
На 44-я ден Peace.

# 6
  • Мнения: 574
На втория месец!Посъветвай се с лекар чувала съм толкова много неща!Не бих се очудила ако си бременна-след нормално раждане е възможно за секцио .................. newsm78

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
На мен ми дойде към 5-6 месец. Няма значение дали си нормално или секцио, за да ти дойде. Вземи си тест и виж какво е положението. Но дори и като кърмиш пак можеш да забременееш. Но определено не е хубаво след секцио веднага второ раждане, дават поне 2-3год. да мине от него, но по-добре се консултирай с лекар за тези работи.

# 8
  • Мнения: 2 677
На втория месец.

# 9
# 10
  • Мнения: 950
На мен ми дойде на четвъртия месец, въпреки че кърмих.

# 11
  • Мнения: 2 271
Лохиите продължиха 38 дни.После 2 седмици почивах и след това ми дойде(само като зацапване,но 2 седмици след това имах ову)

# 12
  • Мнения: 80
На мен ми дойде на 40-тия ден,а имах кърма до третия месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 243
Точно преди 3 дни.Това значи след 2.5месеца след раждането. Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Дойде ми на 51я ден.Два дни преди това бях на преглед и док каза да изчакам 3 месеца и ако няма "никой" да отида да ме прегледа.




Общи условия

Активация на акаунт