ednata ra4i4ka

  • 1 044
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite,az iskam da spodelq s vas moqta taga.Moita da6teri4ka e na tri meseca,mnogo e sladka,no s edin golqm problem,koito se nadqvam da se opravi s te4enie na vremeto.rodi sejiva i zdrava 3.300kg i 51sm. , NO bez pru64eta na ednata ra4i4ka.Mnogo mi be6e i e te6ko,no se opitvam da svikvam s tazi misal i da se grija za neq s vsi4ki sili i s mnogo lubov.Ako nqkoi znae saita na klinikata gorna banq molq pi6ete mi! newsm17

# 1
  • Мнения: 3 914
Здравей,включвам се просто да ти вдъхна кураж и сили. HugМоето дете се роди напълно сляпо,сега е на пет и нямаш представа колко съм щастлива с нея HugБъди силна,приеми я такава каквато е,та си е твоето дете Hug  bouquet

# 2
Здравей Gery-krasi ,

http://www.einet.bg/~alexiev/

Това е сайта ,който всъщност е и доста интересен. Надявам се да ти е в помощ. Искам да те ободря(доколкото е възможно де) във връзка с проблема ,който споделяш. Познавам жена ,която няма пръсти и на двете ръце ,вярваи ми справя се отлично, далеч повече от моите очаквания. В разговор с нея разбрах ,че се е научила да ги ползва( ръцете) така че сякаш си има пръсти- вярвай ми резултата е невероятен Wink
 Важно е според мен да научиш детенце да се справи с тази бариера , а и да я подкрепящ ,след време, за да не се чувства ощетена и различна. Просто в бъдеще ще и вдъхваш повече самочувсвие.
Бъди спокойна и се радвай на детето си и майчинството си !
Успех

# 3
  • Мнения: 3 537
Една приятелка също няма пръсти на дясната си ръка.Сега е омъжена и има дете на годинка.Живеят при нейните родители,за да и помагат с детето.Не съм говорила с нея изобщо на тази тема и друго не мога да ти кажа.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 351
И аз имам приятелка без пръсти на дясната ръка - да не е същата  newsm78 .Моята живее в ж.к. Надежда.Не съм я виждала отдавна и ми е мъчно за нея.Говорили сме по въпроса за пръстите и.Благодарение на родителите и - изобщо нама комплекси.Има много приятели и достатъчно самочувствие.Познавайки нея мога да ти кажа, че това не е голям проблем.Надявам се, че и с твоето детенце ще преодолеете психологическата травма и тя ще изратсне достоен човек.Успех!

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 12:20 от Катина

# 5
  • Мнения: 187
 HugЗДРАВЕЙ СИЛНА МАЙКО-НАРИЧАМ ТЕ ТАКА ЗАЩОТО ОТТУК НАТАТЪК ТИ ТРЯБВА ДА СИ МНОГО - МНОГО СИЛНА.ПРЕДИ ОСЕМ ГОДИНИ РОДИХ МОЕТО СИНЕОКО СЛЪНЧИЦЕ - МОМЧЕ, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ С ДЕФЕКТ.ПРИ НЕГО ЛИПСВАТ ПОСЛЕДНИТЕ ФАЛАНГИ НА ПРЪСТЧЕТАТА НА ЛЯВАТА РЪКА, НО ЗА ГОЛЯМА РАДОСТ ПАЛЕЦЪТ СИ Е НАПЪЛНО НОРМАЛЕН.ОСВЕН ТОВА ПРЪСТЧЕТАТА БЯХА СРАСТНАТИ.ТОЗИ ПРОБЛЕМ РАЗРЕШИХМЕ КОГАТО МАЛКИЯ БЕШЕ НА ТРИ МЕСЕЦА.АКО ИМАШ НУЖДА ОТ ИНФОРМАЦИЯ ИЛИ ОТ ПОДКРЕПА НАСРЕЩА СЪМ.САМО ИСКАМ ДА ТИ КАЖА - ТИ НЕ СИ ВИНОВНА ЗА НИЩО.НА МЕН МИ БЯХА НУЖНИ ТРИ ГОДИНИ ЗА ДА СПРА ДА СЕ ОБВИНЯВАМ.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравей и от мен.Едно съседско детенце е с 4 пръста ...два и два някак странно съединени..Но това не му пречи да е едно от всички...играе си...наравно с другите.Така и аз като  ме питат защо детето ми е различно и какво е това на главичката ..обяснявам спокойно..Трябва да приемеш ,че това е съдбата и детенцето ти е най-прекрасното на този свят и бъди сигурна,че и то ще го вярва и ще израсне нормално и палаво детенце.Бъди силна и кураж.  Hug
И се включвай по-често при нас,тук ще намериш всичко от това ,от което имаш нужда....приятелство ,помощ...подкрепа..!  Peace

# 7
  • Мнения: 3 504
И аз да се включа и вдъхна сили на тази майчица. Сърце ми се къса за децата с физ. увреждания, ама и другите на психологична основа не са леки.

Така, че мамчета, бъдете силни. Да, това са нашите деца и ние си ги обичаме.

Който не е чел това писмо е хубаво да го направи. Мен лично много ме впечатли.

Общи условия

Активация на акаунт