4D ехограф и пола на бебето

  • 9 511
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
Миналата седмица ходих на 4D ехограф и докторката ми каза, че 100% е момиче, но аз тъй и не мога да повярвам. Та въпроса ми е към родилите вече мами- познаха ли ви пола на бебето на 4D ехографа? С нетърпение чакам отговорите ви  bouquet.

# 1
  • Мнения: 998
Бъди сигурна, че няма грешка  Laughing (предполагам, че при Калчева си била)

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, в моя случай познаха  Peace

# 3
  • Мнения: 814
Бъди сигурна, че няма грешка  Laughing (предполагам, че при Калчева си била)

Да, при кой друг в Бургас Laughing

# 4
  • Мнения: 80
Аз не съм ходила да ме гледат на 4d ехограф, просто защото не знаех дали в Пловдив има. Бременността ми следеше един от най-добрите гинеколози в Пловдив и още в четвъртия месец ми каза 90% момче. И така ми казваше всеки следващ път. Момченце родих. Нито за миг не се усъмних в неговите думи. Сега съм решила,че ако забременея втори път ще ходя пак при него. Пък дано дотогава да има възможност да ме гледа и на 4d ехограф.

# 5
  • Мнения: 1 273
И на 3-д и на 4-д все момче си беше Peace

# 6
  • Мнения: 388
Познаха ми пола още от 17 седмица. Не беше Калчева.

# 7
  • Мнения: 145
И при мен познаха, виждаше се много ясно, и не само пола ами и лицето му , и когато се роди доста си приличаше  Laughing. Мен ме гледаха обаче в по-късен месец.

# 8
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
И нас ни познаха още от началото - момченце  Peace... Видя се ясно, бях на твоите г.с., но ме гледаха в София ...
След това Калчева в 6тия месец - потвърди   Grinning

# 9
  • Мнения: 473
На 4D ехограф не може да има никакви съмнения за пола. Бъди сигурна, че е наистина 100 %. Няма засега по-прецизен ехограф от този и абсолютно не може да даде грешки. На него се вижда всичко, всяка част от бебето. Когато аз ходих на преглед ми показаха всяка част от бебчето- гръбначен стълб, вътрешните органи, лицето, половите органи. Много ми беше интересно. В Пловдив има само един такъв ехограф във ВМИ хирургиите на Пещерско шосе, на първия етаж, таксата е 70 лева. /инфото е за мамите от Пловдив/

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Да видяха правилно пола, имам дъщеря както каза докторът.

# 11
  • София
  • Мнения: 718
И на 3-д и на 4-д все момче си беше Peace

 newsm10

# 12
  • Мнения: 5 539
В 14 седмица ми казаха пола със 100% сигурност на 2Д ехограф. По време на същия преглед го гледаха и на 3-4Д, но в тази ранна фаза образът на 2Д е най-ясен Peace
Все пак има ехографи и ехографи. Според моя лекар ФМ се прави най-добре на качествен 2Д. /макар че в случая не беше точно ФМ, а по-скоро ембрионална Wink/

# 13
  • Мнения: 5 391
И на мен ми познаха пола на 4Д

# 14
  • Мнения: 4 621
На 3Д- ми познаха още в 16 седмица Peace

Общи условия

Активация на акаунт