Модел на Quinny! Моля за мнение!

  • 540
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 062
Интересуваме мнението ви за модела на Quinny - Freestyle 3XL Comfort?
Исках да си взема лятна количка, но ми се отваря възможност да взема този модел.
Моля, момичетата, които са я ползвали, да споделят мнение, дали са доволни!
 Струва ми се, че не е особенно лека и компактна, но пък изглежда доста здрава.
Съжалявам, че не мога да дам линк, тъй като съм малко скарана с технологиите!  Laughing

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 22:57 от Leya

# 1
  • Мнения: 3 457
ето Hug




за мен е тежка количка,особено ако търсиш лятна  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10 983
Здрава е, маневрена е, но и за мен е доста тежка.

# 3
  • Мнения: 605
Аз имах предния модел на Freestyle и това е една от най добрите колички за мен. За малката взехме Speedy - много по-тежка и по трудно маневрена, изобщо мъжа ми хубаво ми се накара като запоочна да я бута  Simple Smile. По въпроса дали е тежка - предния модел беше една от най-леките колички - около 11 кг., но ако за да  се прибереш трябва да изкачиш няколко стълби май ще е трудничко  newsm78, защото трудно ще я пренесеш, няма как да я хванеш удобно.
Ако детенцето ти е по-големичко и ти трябва ЛЯТНА количка може би трябва да поразгледаш и други модели и марки. Въпреки че, съм й голям фен, предполагам, че за лятна количка има и по-добри варианти.

# 4
  • Мнения: 4 451
Aз ползвам Куини Бъз и съм супер доволна! Много маневрена, заема малко място в багажника на колата, удобна е и изглежда невероятно. Peace Конкретно за модела, който питаш, нямам впеатления.

# 5
  • Мнения: 4 418
Моля те редактирай заглавието !!!Пише се Quinny!

Общи условия

Активация на акаунт