Как давате бишкотите Плазмон?

  • 1 509
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Иска ми се вече да й дам от бишкотите, но не знам как. Ако ги разтворя в АМ дали ще минат през дупките на шишето, ние сме с 2ката на Авент? Или да ги давам като попара? Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 891
 Аз и слагам в млякото вечер,те се разтварят много добре мисля че няма да има проблем с биберона.

# 2
  • Мнения: 451
При мен се наложи сама да нагаждам широчината на дупката, но на беба не й харесва че остава по-гъсто накраяи вече и ги разтварям със съвсем малко млеко и ги давам с лъжичка и после само млекото.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Влади не можеше да ги пие с 2-ката на Авент. За това , когато слагам бишкотка в млякото му я давам с биберона 1-2-3 на Авент на 2-ра позиция.  Давам ги за следобедна закуска , като редувам с каша. Peace

# 4
  • Мнения: 2 677
През дупките на Авент не минават. Имам шише на Нук и само с него го храня, когато в млякото има Plasmon.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери не ги хареса в млякото и ги оставих за хрупане.

# 6
  • Мнения: 1 294
Давам й да си гризка.
Първо пие млякото и след това давам бишкотата да я гризка.Между храненията не давам занимавки.

# 7
  • Мнения: 209
С този биберон мисля, че няма да стане. Купи 1-2-3 (с цепката).

# 8
  • Мнения: 887
Иска ми се вече да й дам от бишкотите, но не знам как. Ако ги разтворя в АМ дали ще минат през дупките на шишето, ние сме с 2ката на Авент? Или да ги давам като попара? Благодаря ви предварително   bouquet
Бишкотите не са ли с глутен?Понеже виждам,че сте на 5 месеца,педполагам не сте се захранили с глутен,затова ти обръшам внимание на това.Аз давах от безглутеновите (в кутия) на Плазмон.Използвах биберона на Авент с цепката.

# 9
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Аз ги слагах в шишето с вечерното мляко. Разтвапяха се идеално. Ползвах от тези биберони с капките, т. е. 3-те различни дебита.

# 10
  • Мнения: 858
Аз ги слагах в шишето с вечерното мляко. Разтвапяха се идеално. Ползвах от тези биберони с капките, т. е. 3-те различни дебита.
и аз така,а напоследък в плодовото пюре ги слагам и става много вкусно.
Но са с глутен,ако не сте го въвели можеш да купиш тези които са на прах в кутия и са без глутен.По същият начин можеш да ги слагаш в млякото или в пюрето  Peace

# 11
  • Мнения: 2 936
аз ги давах като закуска с мляко,с плодово пюре...за хрупкане!!!
никога не съм добавяла във вечерното мляко...Алекс не е имала нужда от допълнително засищане!
а и аз давах АМ на Хип,което си е доста гъсто мляко!

# 12
  • Мнения: 2 039
Момичета,а по колко бишкоти слагате във вечерното мляко? Аз давам Плазмон само вечер и следобед да гризка една.През другото време давам обикновени бишкоти-с банан и малко АМ

# 13
  • Мнения: 858
в шишето разтварям 1 бишкота на плазмон.Обикновенни бишкоти още не смея да давам не съм им прочела как са им съставките.

# 14
  • Мнения: 2 039
в шишето разтварям 1 бишкота на плазмон.Обикновенни бишкоти още не смея да давам не съм им прочела как са им съставките.
Направо са си същата работа,като четох опаковката  Wink Само дето не могат да се гризкат  Wink

Общи условия

Активация на акаунт