Кафе машина за шварц кафе!

  • 5 508
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Имаме една кафе машина за шварц на Филипс, ама е на 10 години и е за смяна.С каква марка да я сменим?Дайте идеи!

# 1
  • Мнения: 2 922
Аз имам KRUPS и съм много доволна!
ето такава

# 2
  • Мнения: 4 490
Ами Филипс е добра марка! Сменете я с по-нов модел просто. Моята специално е на Сапир, не може да се сравнява с Филипс естествено и не я препоръчвам, макар че на мен ми върши страхотна работа. Според мен с форума няма да стане. Ходи по магазини и гледай, искай персонала да ти обяснява - мощности, екстри и т.н. Успех!

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Подкрепям предишните мнения.
Аз ползвам вече 5г Мулинекс

# 4
  • Мнения: 19 360
Моята в къщи е на 15 години марка Северин - немска. Прави страхотно кафе. Твоята защо ти се налага да я сменяш, ако не е тайна, защотонямам впечатление че новите модели имат някакви кой знае какви екстри, които ги нямат старите. И аз като теб обзета от желание за подновяване си купих една кафемашина за еспресо, ама сега май ще си връщам старата от мазето, защото просто в нея кафето ми харесва повече. Дали защото е еспресо , но от новата машина ми се струва че кафето киселее (пробвах  с всякакви марки).

# 5
  • Мнения: 1 883
Ами на старата и счупих каничката и не можахме да си намерим подобна.А сега нещо не подгрява добре, явно някой нагревател е изгорял.Иначе тя няма никакви екстри, но прави хубаво кафе.Май ще се огледам за по нов модел от същата марка.

# 6
  • Мнения: 2 407
Аз имам Филипс - нов модел и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт