бодежи ниско долу при бременност

  • 1 094
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
В 6г.с. съм и имам бодежи ниско долу от  дясно. Често кихам от някаква алергия.Има ли опасност от кихането нещо да се получи и нормално ли е бодежи на този етап?Нямам кървене и лекаря видя в 4,5г.с.плоден сак.

# 1
  • Мнения: 547
Кали,тези въпроси не са за отделна тема в този форум.Има една тема за бременните и майките от проблемното някъде на 2 страница,но най-много отговори ще получиш в отчетните.Там пишат само бременни момичета,които имат точно такива проблеми,а тук повечето още не са бременни и минават през ада с надеждата да видят положителен тест за бременност и нямат представа какъв е отговора на въпросите ти.

# 2
  • Мнения: 1 098
Да, напълно нормално е. Тези бодежи са нормални в началото на бременността, аз също ги имах, спокойно Peace

# 3
  • Мнения: 724
Според мен е хубаво да попитах лекаря си!Не знам до колко са нормални тези бодежи.Пожелавам ти всичко да е наред и леко бремеене  bouquet

# 4
  • Мнения: 11 003
Нормални са. Peace Моите бяха до 3 месец, а после около датата на цикъла.
Сега се пази повече, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност! Hug

# 5
  • Мнения: 4 621
Да, напълно нормално е. Тези бодежи са нормални в началото на бременността, аз също ги имах, спокойно Peace
Peace
Лека бременност  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
консултирай се с лекаря си за всеки случай

# 7
  • Мнения: 1 409
Предполагам,че са нормални,защото и аз ги имах в първите месеци
Леко бременеене

# 8
  • Мнения: 253
Не се притеснявай. И аз имах такива бодежи до към 3-4 месец. Ако не са по цял ден и болката не е много силна, не мисля, че е проблем, но за всеки случай консултирай се с гинеколога.

# 9
  • Мнения: 1 294
Сподели това с гинеколога си, но аз смятам, че няма място за тревога.И при мене ги имаше.Нямала съм никакви проблеми по време на бременност Peace

# 10
  • Мнения: 3 478
И аз имах такива болки/бодежи до 3я месец, проблеми не съм имала.

# 11
  • Мнения: 8 917
Лека бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт