Значи предложете един от тези двата продукта СПЕШНО

  • 1 068
  • 12
  •   1
Отговори
значи мъж съм и кожата ми е чуствителна , и се двуомя кой от двата почистващи гела за лице да взема единия е мъжки другия женски


ето го мъжкия http://products2.nivea.com/products.php?page_id=158&lan=bg

ето го женския



С иновационна система, запазваща естествения хидробаланс на кожата. Ефективно почиства сухата и чувствителна кожа, без да предизвиква раздразнения и без да я изсушава
Как действа?
Иновационната формула, запазваща хидробаланса на кожата, премахва излишния себум и замърсявания, като едновременно с това запазва липидния баланс на кожата и предотвратява дехидратацията.
Нежната формула премахва всички следи от грим и замърсявания.
Съдържа микрокапсулирани овлажнители в комбинация с Алое Вера и лайка, които осигуряват допълнителна хидратация на кожата и запазват нейната еластичност.

Какво означава това за вашата кожа?


   Ежедневното почистване на кожата и подобряване на общото й състояние

   Перфектно почистена и освежена кожа.
   Меката кремообразна пяна дава чувство за чистота и комфорт на кожата.

Съвет за красива кожа:

   Използвайте сутрин и вечер количество с размера на орех. Нанасяйте върху мокра кожа.
   Масажирайте нежно с кръгообразни движения и отмийте с хладка вода. Избягвайте контакт с очите.
   След измиване използвайте тоник за суха и чувствителна кожа и нанесете дневен или нощен крем.

NIVEA VISAGE:
Продукти, разработени на база на последните научни открития, високоефективни и в хармония с вашата кожа.

За да изглеждате и за да се чувствате красиви!

Дерматологично доказана съвместимост с кожата.

# 1
  • Мнения: 9 063
Мъжкия е по-универсален, в смисъл - почиства себума (мазнините) и овлажнява. Но това според мен е за нормални кожи.
Ако кожата ти е чувствителна, по-добре си вземи този женския - той нали е за чувствителна?
Добре е да ползваш и тоник след това, малко или много ще ти се изсуши кожата след гела Simple Smile

# 2
  • Мнения: 234
А защо при положение, че имаш чувствителна кожа, не потърсиш медицинска козметика. Във всяка аптека ще те посъветват....

# 3
  • Мнения: 3 456
Мъжката серия на Нивея също има продукти за чувствителна кожа- например този, който си показал го има и в бяло. Той е за чувствителна кожа.

# 4
  • Мнения: 3 453
А защо при положение, че имаш чувствителна кожа, не потърсиш медицинска козметика. Във всяка аптека ще те посъветват....
Peace

# 5
А защо при положение, че имаш чувствителна кожа, не потърсиш медицинска козметика. Във всяка аптека ще те посъветват....

потърсих и ми предписа един мехлем с който се мажа да не ми напръхва кожата и зачервява след бръснене и мехлема действа успешно.. много съм доволен , ама искам като си мия лицето да не го мия със сапун ми със нещо от рода не тези два гела но немога да реша кой от двата.....

по принцип кожата ми е чуствителна,ама незнам и аз кой да взема

# 6
  • Мнения: 1 701
Според мен си вземи дамския вариант. Ако не ти хареса винаги можеш да го пробуташ на половинката ... Wink

# 7
  • Мнения: 234
Цитат
ама искам като си мия лицето да не го мия със сапун
Именно, медицинската козметика има и гелове за измиване на лице, които са без сапун. ЩОм си доволен от онова, което са ти препоръчали, защо не погледнеш в същата серия дали има и гел за измиване.

# 8
еми ще взема дамския щото е за чуствителна кожа а моята е такава....

и то на дамския не пише гел ами емулсия това какво ще рече?

# 9
  • Мнения: 9 063
Ами не знам точното обяснение, но не е важно - пак се ползва на същия принцип: сутрин и вече на влажна кожа капваш малко по пръстите си и почваш да масажираш и да чистиш, после плакнеш.  Peace

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мъжкия вероятно е с мъжки аромат .....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Вземи си дамският вариант. Peace

# 12
  • Мнения: 4 770
По-добре вземи дамския. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт