Нелегално радио "Гласът на патриархата" - емисия 2

  • 483
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Братя! Все още не са заглушили нашия вопъл за равноправие. Ние сме тук и продължаваме борбата.

Днес ще разгледаме двойния стандарт, в който ни въвлякоха мускулестите феминистки. Ето на какво попадна нашия зорък репортер:


Спомняте ли си историята с обидената бизнес-дама, която съди "Загорка" за рекламата с "На една ръка разстояние"? Въпросната дама се била засегнала... Работата стана по-ясна, когато видяхме репортаж по телевизията как именно изглежда обидената. Никакъв шанс да бъде снимана в каквато и да е реклама... Ама това е друга тема. Какво излиза обаче? Жените са против да бъде рекламиран някакъв продукт с помощта на женския сексапил, но нямат нищо против да бъде използван мъжки такъв (колко може да бъде сексапилен един хомосексуалист, напомпан с различни химикали, е женска, а не мвъжка работа).

А ето и добрата новина за днес (с любезното съдействие на вестник "Сега"): http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2601&sectio … 31&id=0001801

Всички сме свидетели какъв шум се вдига за домашното насилие. Но някакси се подминава факта, че негови жертви са и мъже. Обикновено ни се показват покъртителни кадри с пребити жени, а лошият е винаги човекът с пенис. Но ние не сме толкова глупави, понякога използваме и другата си глава. Ние помним руските филми, в които жени с физиката на сумист тежка категория се хвалят една на друга как мъжлетата им ги пребивали редовно. То си е и за гордост един 60 килограмов алкохолик да пребие 200 килограмовата си жена. Но чудеса не стават (дори и в руските филми). Същата сумистка се прибира вкъщи и жестоко налага провинилият се в изяждането на туршията пияница. Последният е жестоко малтретиран физически и психически. Но руски филми вече не показват така масово. А ако пуснат такива, то слагат червена точка (а преди това женските списания са го оплюли жестоко и никоя жена не гледа тези изобличаващи кадри)... Толкова за днес! Не се предавайте! Ние сме тук и с вас! Да върнем мачизма и патриархата!

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пак ми е малко трудничко да разбера питаш ли нещо и какво точно.  Laughing
За мен няма разлика гол мъж или гола жена ще се изтъпани да рекламира тоалетна хартия, шкембе чорба или парфюм. Зависи оправдана ли е тази голота.
По повод разрешението да си побийваме половинката - против съм. Дали насилникът е мъж или жена, няма значение.  Naughty
П.П. Съгласна съм за хомосексуалиста, натъпкан с химикали, за да се подуе. Ами девойката, помпана със силикон, накачена с изкуствени коси и издялкана с Фотошопа? Същата работа.  Wink

# 2
  • Мнения: 1 629
Пичът с Абсолюта е екранното гадже на Саманта от Сексът и Градът  Grinning

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пичът с Абсолюта е екранното гадже на Саманта от Сексът и Градът  Grinning

Значи не е гей.  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 916
Стояне, мъжете нямат права. Само жените могат да се оплакват от дискриминация. Т`ва е положението.

# 5
  • Мнения: 2 891
Майкооу, доживяхме и мъжете да се оплакват  Mr. Green Ха сега да видите, какво ни е на нас, да гледаме разни идеални миски навсякъде. То не са плакати, календари, изрезки от вестници... Доста, казвам аз!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 723
Майкооу, доживяхме и мъжете да се оплакват  Mr. Green Ха сега да видите, какво ни е на нас, да гледаме разни идеални миски навсякъде. То не са плакати, календари, изрезки от вестници... Доста, казвам аз!  Mr. Green

Ха- ха- ха, горките ТЕ  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт