какво е мнението ви за новостите в Шейново

  • 1 318
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Моля за вашите мнения и откровения за Шейново

# 1
  • Мнения: 8 505
А какви са новостите?

# 2
  • Мнения: 13
таксите са задължителни както за здр.осигурени така и за другите

# 3
  • Мнения: 1 701
Ай стига бе, верно ли? Тия се уляха...  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 1 409
какви са тия такси дето са задължителни?Ако става въпрос за ЖК,тя  винаги е била платена за всички

# 5
  • Мнения: 2 401
таксите са задължителни както за здр.осигурени така и за другите
Това не е новост  поне от година и половина.  И е свинщина...

# 6
  • Мнения: 7 640
какви са тия такси дето са задължителни?Ако става въпрос за ЖК,тя  винаги е била платена за всички

да, както и упойките по желание.
Ново е, че таксата за ЖК е над 300лв сега и е пълна лудница.

Кое е свинщина- водете си консултаиците към поликлиниките ли медицински центове с договор към ЗК за доболнична помощ Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 401
какви са тия такси дето са задължителни?Ако става въпрос за ЖК,тя  винаги е била платена за всички

да, както и упойките по желание.
Ново е, че таксата за ЖК е над 300лв сега и е пълна лудница.

Кое е свинщина- водете си консултаиците към поликлиниките ли медицински центове с договор към ЗК за доболнична помощ Crossing Arms
Това, че всичко се плаща, не само ЖК.

# 8
  • Мнения: 7 640
минзухар, с теб все в такива теми се срещаме и спорим- Кое всичко- ползването на нощница чаршафи, храната ии лекаствата, които може да се наложи да дават на майката и бебето?!!?

Недей така!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 983
какви са тия такси дето са задължителни?Ако става въпрос за ЖК,тя  винаги е била платена за всички

да, както и упойките по желание.
Ново е, че таксата за ЖК е над 300лв сега и е пълна лудница.

Кое е свинщина- водете си консултаиците към поликлиниките ли медицински центове с договор към ЗК за доболнична помощ Crossing Arms
Това, че всичко се плаща, не само ЖК.
Какво ще рече "всичко се плаща"? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 9 099
Моля ви, уточнете какво всичко се плаща, че мисля да раждам там. А вече наближава. Аз знам за упойката по желание, вип стая и т.н. Ама какво друго се плаща?

# 11
  • Мнения: 2 401
минзухар, с теб все в такива теми се срещаме и спорим- Кое всичко- ползването на нощница чаршафи, храната ии лекаствата, които може да се наложи да дават на майката и бебето?!!?

Недей така!

Да бе, спомням си, че на теб тази болница ти беше някак много близка до сърцето. На мен обаче това ми е АДА.
Плащала съм си всяко посещение там (освен таксата за ЖК) - изследвания, прегледи, ПРЕСТОЙ. И това въпреки  това, че съм осигурявана редовно още откакто въведоха здравните осигуровки. Свинщината е, че за всичко имам бележки - внесено на касата, съвсем легални  незаконни плащания.

# 12
  • Мнения: 7 640

какво значи легални незаконни плащания, тази болница тогава, а и сега няма договор със ЗК за амбулаторни прегледи.
Щом държиш там да те гледат, си плащаш за каприза.
Пък като си била толкова недоволна, да си я сменила след първата издънка.

# 13
  • Мнения: 2 401
Разбира се, че я смених.

# 14
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
В "Шейново" открай време доболничната помощ се плаща. Те нямат договор със ЗК за никакви изследвания, прегледи, манипулации, ЖК и т.н, които се числят като доболнична помощ. В момента, в който те приемат обаче всичко е по ЗК, освен екстрите. Екстри са епидуралната упойка по желание, ВИП стая, присъствие на таткото по време на раждане, ВИП-родилна зала, избор на екип и т.н. За нищо друго не се плаща. Но по принцип във всяка една болница тези екстри се плащат, освен в частните клиники. Наскоро на жената на братовчед ми й правиха лапароскопия и не плати нито лев. Аз обаче си правих амнио, което е доболнична помощ, и си платих на касата. Можех да си го направя и в МД, където е по принцип безплатно, но предпочетох при моя лекар в Шейново, на който имам доверие, макар и платено.

Общи условия

Активация на акаунт