За едно "Имаш поща"!

  • 2 734
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 703
Преди определен брой предавания ,в едно такова на "Имаш поща" две майки изказвали благодарност на някакъв лекар,помогнал им да забременеят с близначета,дори!Интересувам се някой ако го е гледал-за кой доктор е ставало дума и случайно някакви координати?Доколкото разбрах е бил някъде в Красно село,но информацията ми е оскъдна и объркана,а може би и погрешна,тъй като ми е дадена от възрастен човек,знате им фантазиите!
Но все пак-има ли някой,който да е гледал това предаване?Жените не са можели да забременеят,той им бил помогнал страшно много,имали си сега дечица,даже едната или двете- близначета и т.н.т,бил невероятен лекар!

# 1
  • Мнения: 7 640
д-р Стаменов от клиника Малинов.
Чува се, че е добър специалист, но рекламата по медиите напоследък е засилена, особено по Нова, разбираемо защо.

# 2
http://www.invitro-bg.com/ това е сайта на клиника Миланов.Дано ти свърше работа!Успех!!! Grinning Grinning Grinning

# 3
  • Мнения: 179
Но рекламата по медиите напоследък е засилена, особено по Нова, разбираемо защо.
И защо?  Grinning

# 4
  • Мнения: 7 640
Но рекламата по медиите напоследък е засилена, особено по Нова, разбираемо защо.
И защо?  Grinning

Е, това е гинекологът на Мая Савова Laughing

# 5
  • Мнения: 1 209
__ZLATO__, това е моят доктор, а ти добре ми знаеш историята...

Не мисля, че имаше нещо преувеличено, той заслужава тази реклама или медийна изява....

Успех... знаеш за какво!!! Praynig

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Гледах предаването. Много ми хареса излъчването на този човек. Предполагам историята на майките не е само медийна изява  Naughty Беше трогващо.

# 7
  • Мнения: 179
Е, това е гинекологът на Мая Савова Laughing
Мерси  Laughing
Всеки се отблагодарява както може  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 950
Момичета, едва ли д-р Стаменов има нужда от допълнителна реклама или медийни изяви за да си набавя пациенти.
По-скоро двете момичета са искали да направят своя мил жест към него от благодарност и той не е могъл да откаже. А и за проблемите на стерилитета се говори толкова малко, че е удачно да се използва всяка трибуна.

Няма никакво значение на кой е доктор д-р Стаменов. Той не дели пациентите си на известни, богати или хора с положение.

# 9
  • София
  • Мнения: 626
Дано да има повече такива като него! Hug

# 10
  • Мнения: 820
Пробвай, но при него в момента дават час за първи преглед за Септември - Октомври. Вчера звънях да си запазя час и ме изненадаха неприятно, явно наплива след предаването е огромен.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 383
Момичета, едва ли д-р Стаменов има нужда от допълнителна реклама или медийни изяви за да си набавя пациенти.
По-скоро двете момичета са искали да направят своя мил жест към него от благодарност и той не е могъл да откаже. А и за проблемите на стерилитета се говори толкова малко, че е удачно да се използва всяка трибуна.

Няма никакво значение на кой е доктор д-р Стаменов. Той не дели пациентите си на известни, богати или хора с положение.
  202uu
Вярвайте ми, при всички лекари, които са много добри в своята област, има известни и богати пациенти. 

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Е, това е гинекологът на Мая Савова Laughing
Мерси  Laughing
Всеки се отблагодарява както може  Simple Smile

И коя е Мая Савова?!

# 13
  • Мнения: 179
На Крум Савов булката  Grinning
Имат близначета момче и момиче - да са им живи и здрави.

# 14
  • Мнения: 2 270
Момичета, едва ли д-р Стаменов има нужда от допълнителна реклама или медийни изяви за да си набавя пациенти.
По-скоро двете момичета са искали да направят своя мил жест към него от благодарност и той не е могъл да откаже. А и за проблемите на стерилитета се говори толкова малко, че е удачно да се използва всяка трибуна.

Няма никакво значение на кой е доктор д-р Стаменов. Той не дели пациентите си на известни, богати или хора с положение.


От отзивите, които съм чувала и аз мисля така!
Много ми хареса в предаването - излъчваше спокойствие и въобще готин, като човек, което е важно за да си добър в професията си!
Дано има повече доктори като него!

Общи условия

Активация на акаунт