Отзиви за ето това?

  • 750
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Това някой да го има?
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2076
Изглежда ми добре ама newsm78

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 16:37 от Мандаринка

# 1
  • Мнения: 4 668
Ние имаме такова . Качва се от време на време на него , но рядко го кара с педалите , засега го тика с крака  Laughing Не мога да кажа , че му е най - любимото нещо ...

# 2
  • София
  • Мнения: 4 146
Ние имахме подобно. В началото го буташе с крака. Започна да се заиграва с него след 2-та или 3-тата годинка. А на 4 год му беше любимата играчка. Според мен си заслужава да се купи.

# 3
  • Мнения: 645
Ние имахме подобно. В началото го буташе с крака. Започна да се заиграва с него след 2-та или 3-тата годинка. А на 4 год му беше любимата играчка. Според мен си заслужава да се купи.
A на същата фирма ли беше вашето. Леко ли е ?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 146
Не. Съжалявам. Беше на друга фирма.

# 5
  • Мнения: 136
Ние имаме същото, но с дръжка за бутане. Вики два пъти падна и си разби устата и сега е скрито. Иначе здраво ми се вижда.

# 6
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз скоро купих на Марти подобно,т.е от две седмици и е любимата му играчка в момента.Отблъсква се с крачета и много се радва като му слагам крачетата на педалите и го уча да кара,но за сега сам не се справя.Аз не съжалявам въпреки ,че дадох 100лв.

# 7
  • Мнения: 1 771
И аз ще следя темата, защото бях набелязала да купя на малкия такова.
Моя въпрос е удобни ли са за децата и съразмерни.
Крачетата им достигат ли до педалите и ако достигат удобно ли се въртят.
Питането ми е такова, защото имаме колело на което Крис не стига педалите сега, но като наблюдавам когато започне да достига педалите ще му е трудно да ги върти, защото коленцата ще се удрят в коормилото.

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 01:07 от goldenova

# 8
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
И аз ще следя темата, защото бях набелязала да купя на малкия такова.
Моя въпрос е удобни ли са за децата и съразмерни.
Крачетата им достигат ли до педалите и ако достигат удобно ли се въртят.
Питането ми е такова, защото имаме колело на което Крис не стига педалите сега, но като наблюдавам когато започне да достига педалите ще му е трудно да ги върти, защото коленцата ще се удрят в коормилото.
Според мен зависи от колелото.Марти е 1год и 5 месеца и достига до педалите и много лесно се въртят.Седалката е показана,че се мести,но не съм пробвала и има дръжка за родителя,само че с нея не може да се управлява колелото.
Ето го http://family-bg.com/prX_1095.htm?osCsid=ccf8e397b5675773424639c3e0291458

Общи условия

Активация на акаунт