за пюретата OVKO

  • 2 664
  • 33
  •   1
Отговори
Мили мами,знае ли някой какви са тези пюрета Овко-словенска фирма и пробвал ли е някой да храни с тях.Днес ги видях за първи път и се чудя да давам ли от тях.Добри са като цена и грамаж,но в някои от плодовите имат захар,не знам дали е добре.Аз захранвам в момента с Хип и давам основно ябълки и круши от плодовите,но ми идват малко скъпички и смятам да мина на нещо друго.А тези са с 190 грамаж и от плодовите имат голямо разнообразие.

# 1
  • Мнения: 887
Давала съм от тях на сина си,но за кратко.Не са с качеството на Хип,но не са и толкова лоши-говоря за плодовите,но зеленчуковото им е направо Sick.Месно съм давала веднъж и не беше лошо.С две думи средна работа.

# 2
  • Мнения: X
аз давам някой път от тях на дъщеря ми, тя ги харесва и според мен на са лоши, не са толково сладки колкото са на другите фирми. от ганчевите мисля че са по вкусни.а тя не обича много сладки неща.ние сме почти на годинка и аз дават от тях горски плодове, боровинки, кайсии с йогурт или със сметана.

# 3
  • Мнения: 27 524
За мен са най-гадните на пазара.  Sick Не те съветвам да купуваш каквото и да е от тях  Stop

# 4
  • Мнения: 120
Аз давам от плодовите на Овко..Марти ги харесва..особено тиква с ябълки и моркови,горски плодове,круши и ябълки Peace Обаче зеленчуковите и месните са Sick

# 5
  • Мнения: 2 197
Пробвах и зеленчуково и плодово. И двете не ги хареса, а това е много рядко срещано при нея. Иначе всички български пюрета са със захар.

# 6
  • Мнения: 560
Ние сме пробвали засега плодовите и бебка много ги харесва. Мисля, че ги бива, а и цената им е по-прилична. Хип са неоправдано скъпи.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз съм купувала само някои плодови на Овко. Има едно ябълки без добавена захар - смятам, че е добро. Също така комбинациите с извара/сметана.
Зеленчуковите наистина са  Sick

# 8
  • Мнения: 27 524
Хип са неоправдано скъпи.

Така е, съгласна съм. По-добре Ганчев от Овко. Хем са по-хубави, хем по-евтини  Peace

# 9
  • Мнения: 832
За мен са най-гадните на пазара.  Sick Не те съветвам да купуваш каквото и да е от тях  Stop

 Peace Отвратителни са. нЕма такава гадория.

# 10
  • Мнения: 858
тези Овко зеленчуковите и месните са  Sick няма дума да ги опише  Shocked

# 11
  • Мнения: 2 039
Я сега едно различно мнение  Laughing!Ами аз пък много ги харесах,но за жалост ги няма във Варна.Говоря за месните и зеленчуковото-супер са си,бебко лакомо ги всмуква  Peace Въпрос на вкус е.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Купих само веднъж,но Тери не го хареса а тогава беше в ящен период.Като ще има захар,по-добре Ганчев,че и по-евтино.

# 13
  • Мнения: 8 242
Месните ги харесва, за мое голямо учудване.. Плодови такива не съм давала..

# 14
  • Мнения: 5 790
Взимала съм от плодовите с извара и йогурт. На Виктория й харесваха, а и на мен ми се сториха много вкусни. Месни и зеленчукови не съм купувала.

Общи условия

Активация на акаунт