Може ли

  • 1 251
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Да се използват кристали и после да си сложа и пяна за коса? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 27 524
Да, може.
Кристалите ще омекотят косата ти, но после пяната така или иначе ще ти я направи дървена.  Grinning

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
 newsm78 Наистина няма логика да го правиш...

# 3
  • Мнения: 5 313
 Може.

# 4
  • Мнения: 4 916
Защо искаш да ги слагаш едновременно?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
newsm78 Наистина няма логика да го правиш...
защо пък да няма? Аз винаги си слагам кристали на краищата- независимо какво ще я правя после. Тях ги изпозлвам, за да е по-лъскава и гладък косъма. Пяната има съвсем друго действие и мисля, че едното не пречи на другото  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз например, ползвам кристали с пресата и после вакса за по- гладка коса след изправянето.

По същия начин си мисля, че няма никакъв проблем да се ползват заедно кристали и пяна за коса.  Peace

# 7
  • Мнения: 170
Аз първо слагам пяната и след това кристалите или крем за изправяне Peace

# 8
  • Мнения: 4 665
Когато си правя косата начупена процедирам точно така-първо кристали, после пяна.

# 9
  • Мнения: 1 153
Мерси за отговорите  bouquetАми нали кристалите са за да предпазят краищата ,а пяната е да се оформя прическата,поне до толкова съм информирана за действията на продуктите.А сега се замисих как точно слагате кристалите,аз от скоро ги ползвам и първо слагам на ръката и ги разнасям по косата,а може ли дирекно да се нанасят  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 453
newsm78 Наистина няма логика да го правиш...
защо пък да няма? Аз винаги си слагам кристали на краищата- независимо какво ще я правя после. Тях ги изпозлвам, за да е по-лъскава и гладък косъма. Пяната има съвсем друго действие и мисля, че едното не пречи на другото  Peace

Аз също мисля така.

# 11
# 12
  • Мнения: 528
Винаги слагам кристали на косата си преди да я изсуша.
След това пяна или гума.

# 13
  • Мнения: 4 665
Тая гума е ужасна бре...Как точно я ползваш?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт