Кой какво Не яде ?

  • 7 184
  • 220
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 826
Много теми се изписаха за здравословни и нездравословни храни , аз пък питам кой какво не яде ..т.е. не обича,не го изкушава,не близва  Laughing Laughing Laughing
Аз тотално съм изключила от менюто си : кренвирши,салами,сланина,маргарин,туршия,бамя,кисел чесън,кисело зеле,смокини,диня  #Crazy,домашни сладка и компоти,бял хляб....
Не пия еспресо /само мляко с нес пия/ ,бира , никакъв твърд алкохол освен водка /понякога/.....
Тук не говоря за диети,калории и подобни , просто не ги обичам  Peace Peace
Вие сте........... Hug

# 1
  • Мнения: 5 313
Аз май ям и пия всичко.Всъщност агнешко не хапвам,не че не ми харесва,а от жалост и мазното по пържолите.

# 2
  • Мнения: 5 103
Не ям хляб,домати, лук, магдноз, копър, туршия, компоти, сладка/домашни/, колбаси -много рядко.
Не пия ракия, джин, водка.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз доста неща не ям,но сега се сещам за спанак,месни супи,варени и пържени яйца,шкембе,пача.....

# 4
  • Мнения: 8 917
Не ям агнешко, бобови растения, патладжан....и доста други неща Stop

# 5
  • Мнения: 27 524
Хе хе, никакъв твърд алкохол, освен водка ... ами то и аз така  Joy

Иначе не близвам никога прясно мляко. Не знам защо, ненавиждам го, а вкуса му не познавам.
Карантия също.
И миди и раци.
 Sick

Имаше такава тема в готварския  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 13 512
Не ям стриди- страшно ме е гнус. не ям и охлюви по същата причина.Също така кренвирши, салами, луканки ,маргарин, синьо сирене, рокфор...изобщо-никакви други сирена ,освен бяло саламурено,Дунавия, Моцарела и Кири.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 826
Блонди какво съвпадение за водката...хехехе ..аз не че харесвам вкуса на водката ,просто ми се вижда най-приемлив когато трябва да се пие /докрай  Grinning/ ,иначе за млякото много ме учудваш...как така никога ли не си вкусвала мляко ? Аз пък немога без мляко ....

Не ям хляб,домати, лук, магдноз, копър, туршия, компоти, сладка/домашни/, колбаси -много рядко.
Не пия ракия, джин, водка.

Домати , лук ....?? #Crazy #Crazy #Crazy А как ядеш шопската салата в кръчмата  Laughing Laughing Laughing Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 504
Не ям магданоз,маслини(много рядко,всъщност),някои видове кашкавал,на млякото каймака,кожите на вареното пиле,зелен и зрял боб,калмари и октоподи(след една случка,доста неприятна),спанак,жълтъка на яйцата...
Не пия алкохол освен Бейлис и Гренадин,който не ми е много алкохолен;дори и бира не пия.
От безалкохолните не обичам боза Laughing,фанти-почти всички,освен грейпфрут,сок кайсия и праскова и обикновената кола,много ми е сладка.

# 9
  • Мнения: 6 958
''не'' на: хляб, тестени изделия, захарни изделия и сладкиши, плодове (с изключение на диня, портокал, лимон, грейпфурт, ябълка), стафиди, фъстъци, свинско месо, заешко месо, пуешко месо, патешко месо, колбаси и салами (с изключение на филе елена и кайзер), маргарин и олио, майонеза, кетчуп, макарони и спагети, газирани напитки, пържени храни, супи с фиде, тлъсти меса и риба, туршии, компоти, сладка, кисело зеле, всякакъв алкохол (с изключение на водка и бяло вино), яйца, прясно и кисело мляко и мед...  Sick

# 10
  • Мнения: 1 436
Не ям крем-карамел, както и нищо с карамелизирана захар, желирани неща тип парфе, маслини, майонеза, горчица, соев сос, миди, октоподи и тем подобни мекотели, люти чушки, луканка, суджук и разни други "свински рога и копита в черво" Laughing. Не пия газирано (освен бира  Laughing) и коктейли. Прясното мляко и на мен ми е противно, не съм близвала от 10 години сигурно, но пък ям млечни продукти за норматив  Mr. Green.

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 22:35 от Juturna

# 11
  • Мнения: 1 384
Чесън, люти чушки, абе люти ли - НЕ, мед, мозък, език и разни от сорта, патладжани,сланина, пача  Joy бамя, магданоз, копър, смокини, горчица, майонеза, чипс, орехи, стафиди и морски гадории  Sick Sick Sick.....  абе има и още ама нещо не се сещам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
От алкохолните- уиски, мастика, узо, ракия  Naughty
От безалкохолните - всичко газирано  Crazy

# 12
  • Мнения: 176
Ами аз не ям много неща, но ще изброя само основните -  гъби и дреболии, не ям мазно, топено сирене, прясно мляко,също стриди и всички други морски деликатеси с изключение на някои видове риба.
Но за сметка на това пия всичко Wine Glass

# 13
  • Мнения: 4 151
Не ям боб,кисело зеле,агнешко,свинско,халва,грис,мляко с ориз,люти чушки,патладжани,пъпеши,смокини,колбаси,трушия,маргарин. Sick

# 14
  • София
  • Мнения: 6 779
Не ям сланина,пача ,шкембе чорба...и още много месни продукти.
Не ям зелен фасул,бамя,цвекло.
Мразя подправката карамфил  Close
От алкохолите-мастика,водка,бадемов аперитив  Sick
И кафе не пия .

Общи условия

Активация на акаунт