ПОКАНА

  • 1 357
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Движение на българските майки съвместно със Столична Библиотека организира Работилница за Великденски чудеса. Събитието ще се проведе на 30ти март, 31ви март и 1ви април в мраморните фоайета на Столична библиотека на пл. Славейков в София  от 11 до 17 часа, както и на площад Света Неделя на 31ви март и 1ви април от 11 до 17 часа.

Искам да ви поканя, от името на всички ни да дойдете, да се повеселим и да направим един вълшебен ВЕЛИКДЕН  Hug
Ще рисуваме яйца, заедно с децата от дома в с.Доганово  Hug
Може да си купите нещо, за да   направите и Вашия Великден цветен.
Ето тук може да видите част от нещата които майки от форума и приятели са сътворили    Hug
ЗАПОВЯДАЙТЕ   Hug

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 08:56 от Дамаянти

# 1
  • Мнения: 1 427
Там сме, още утре! Peace Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 829
и аз ще намина Wink

# 3
  • Мнения: 4 195
аз съм в комплект продавач, ама и аз ще намина дет се вика Peace

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 09:57 от Lucha

# 4
# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
големи красоти  Hug, но от 1м. имаме вече други планове за тези дни...  Confused
Ще има ли 2-ра изложба за такива като мен...  Rolling Eyes  Толкоз интересни нещица видях.

ПОКЛОН пред майките-организаторки и създателките на тези чудеса  bowuu bowuu

# 6
  • Мнения: 3 248
Нещата, които ще останат непродадени (ако останат такива Praynig) ще бъдат разпродавани в Продавалника. Peace

# 7
  • Мнения: 6 065
големи красоти  Hug, но от 1м. имаме вече други планове за тези дни...  Confused
Ще има ли 2-ра изложба за такива като мен...  Rolling Eyes  Толкоз интересни нещица видях.

ПОКЛОН пред майките-организаторки и създателките на тези чудеса  bowuu bowuu
Базара в Столична библиотека ще продължи и през следващата седмица,така че можеш да наминеш тогава. Wink

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Нещата, които ще останат непродадени (ако останат такива Praynig) ще бъдат разпродавани в Продавалника. Peace

надявам се да не стигат до Продавалника Twisted Evil

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Базара в Столична библиотека ще продължи и през следващата седмица,така че можеш да наминеш тогава. Wink

ТОВА вече, звучи ОК.
Благодаря Ви   bouquet

# 10
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 684
Непременно ще мина! Страхотни сте, момичета! За нещата, които сте направили и инициативите ви като цяло - поздравления!!!  Hug  bouquet

# 12
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 195
АЗ ПЪК ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО ИСКАМ ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ УСПЕХ УТРЕ, ТАКА, КАКТО САМО ДБМ МОЖЕ ДА ГО ПОСТИГНЕ - ИСТИНСКИ, НЕПОКВАРЕН И С ЕДНА ЕДНИЧКА ЦЕЛ - ДА НАПРАВИМ ЖИВОТА НА РИБЕТАТА МАЛКО  ПО - ДОБЪР. УСПЕХ НА ВСИЧКИ, КОИТО УТРЕ ЩЕ ОТКРИЯТ БАЗАРА, НИЕ В СЪБОТА ЩЕ ДОДЙЕМ ЗА ПОДКРЕПЛЕНИ.
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ, КОИТО ВЛОЖИХА ТРУД, ЕМОЦИИ И НАЙ - ВЕЧЕ ЖЕЛАНИЕ И НИ ПОВЯРВАХА ЗА 6-ТИ ПОРЕДЕН ПЪТ И НИ ПОМОГНАХА, ДА НАПРАВИМ ОТНОВО БАЗАРА. СИГУРНА СЪМ, ЧЕ ЩЕ ИМА УСПЕХ И НЕКА БОГ Е С ВАС. ОБИЧАМ ВИ

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моля, купете си от моите гугулски картички! Топли! Парят!

Общи условия

Активация на акаунт