букви на кирилица с магнит !?

  • 3 363
  • 32
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте,

знаете ли от къде могат да се купят букви на кирилица с магнит !?

до сега не мога да намеря в книжарниците

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Аз миналото лято намерих карти с магнитчета в една великотърновска книжарница. Само букви newsm78 освен някъде, където се продават учебни помагала...

# 2
  • Мнения: 8 505
Скъсах се да търся преди време.Открих само едни,които не ми харесаха-на една магнитна лента,голяма горе-долу колкото карта за игра,е написана буква и нарисувана картинка (например М и мечка).Има ги в книжарниците.

# 3
  • Мнения: 705
има такива тук във варна в един магазин, където продават детски играчки. струват 5-6 лв. самата буква е пластмасова с магнит. моя приятелка купи, но аз като ходих за момента се бяха изчерпали.

мисълта ми е да търсиш такива в магазините за играчки Hug

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз купих от Велико Търново такива - пластмасови. От магазин за играчки. Има и цифрите, и знаците + и -. Продаваха се в комплект с магнитна дъска 30/40см. На Дени вече и мина мерака и си пише с молив, не с тях. Но пък малката ги хареса.

# 5
  • Мнения: 1 311
Скъсах се да търся преди време.Открих само едни,които не ми харесаха-на една магнитна лента,голяма горе-долу колкото карта за игра,е написана буква и нарисувана картинка (например М и мечка).Има ги в книжарниците.

Имаме вероятно точно същите. На мен пък ми харесват. Лепи си ги по миялната в кухнята, странно на пералнята не залепват. В комплекта има 2 букви "м" и 2 букви "а" - може да се напише "мама" Laughing

Аз даже търся да купя още един комплект, за да могат да се пишат думички. Рефлекс ако се сетиш къде си ги виждала ще съм ти много благодарна, защото нашите са подарък и ми е неудобно да питам откъде са.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И тези, които имаме ние са по два броя съгласни и по 3 или 4 гласни. Пишат се думички, решават се задачки.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
моля Ви, кажете къде в София да ги търся !?!?!

# 8
  • Мнения: 1 756
Ако не се лъжа,във вега тойз имаше като дъска,и не беше скъпа а доста удобна ми се струва Peace

# 9
  • Мнения: 1 756
А и София прес е решение
или Метро Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Ако не се лъжа,във вега тойз имаше като дъска,и не беше скъпа а доста удобна ми се струва Peace

къде се намира Вега тойз и ако може малко упътване за София през... къде там има магазин
никога не съм виждала в Метро магнитни букви... скоро ли си ги забелязала

# 11
  • Мнения: 8 505
Аз даже търся да купя още един комплект, за да могат да се пишат думички. Рефлекс ако се сетиш къде си ги виждала ще съм ти много благодарна, защото нашите са подарък и ми е неудобно да питам откъде са.

В една книжарница,близо до Плиска,на Коста Лулчев.В Още една книжарница в Ст.град.Тези помня със сигурност.В останалите ми предлагаха най-обикновени пластмасови букви без магнит и от тези магнитните и ще излъжа кои къде гледах.
Ако някой от двата района ти е близо-ще обясня по-точно.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
не ми е близо но ще отида без проблем... ако искаш обясни ми за книжарницата на Коста Лулчев - тя ще ми е по-близо.
Благодаря   bouquet

# 13
  • Мнения: 8 505
Пада се тук,точно на ъгъла.Ако се спускаш от Плиска-от дясната страна.Книжарницата е малка,но въпреки това се вижда.Имаше и табела на някакво издателство отгоре (Фют или Пан мисля).

# 14
  • Мнения: 705
моля Ви, кажете къде в София да ги търся !?!?!

тези, за които питаш, аз имам от АБВ книжарница. мисля, че и в софия я има тази верига книжарници newsm78

Общи условия

Активация на акаунт