Училище за първокласничка

  • 862
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Здравейте, интересува ме има ли някой наблюдение от 6-то и 7- мо училище на Шишман и на 6-ти септември. Трябва ми добра госпожа в паралелка с английски. Дъщеря ми беше с доста проблеми и ми се иска да е с госпожа, която е внимателна и проявява разбиране. Затова, ако някой знае нещо ще се радвам да ми пише.

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравей,

навремето аз съм завършила 6-то училище. Наистина не знам дали сега училището е това, което беше навремето, но пък за сметка на това директорката, г-жа Ива Спасова, е прекрасен, млад човек. Когато аз учех, тя беше дружинна и преподаваше английски. Съвсем спокойно можеш да идеш и да се срещнеш с нея, много е слънчева и позитивна, стига да е в сградата, веднага ще те приеме. Запознайте се, поговорете си, задай всички въпроси, които те вълнуват, и прецени.  В 6-то мисля, че има добри начални учителки, не мисля че е проблем и с тях да се запознаеш.

Аз за 7-мо имам задръжки, не само защото е гимназия, и ми се струва неприемливо първолаци и 12-то класници да са в една сграда.

Успех!

# 2
  • Мнения: 189
Благодаря и аз съм малко резервирана да е с големите на едно място, но преди всичко ще търся госпожа. Ще пообиколя със сигурност. Много съм притеснена, но дано да намеря това което търся. Сигурно всички майки са като мен де, особено ако децата им се били с проблеми и са положили доста усилия, за да покрият нормите на връстниците си.

# 3
  • Мнения: 494
Не искам да те притеснявам излишно,но доколкото знам,тази година май няма да можем да избираме госпожите,че и за жребий при записването се говори-четох във весник "Стандарт"-на мен това ми е много странно,ама да видим... newsm78

# 4
  • Мнения: 189
Да чух за това, но все пак си мисля, че децата по местоживеене би трябвало да имат възможност да учат в училещето което им е близко до дома. Все си мисля, че няма да ме изпратят да я вода в Люлин или Дружба и да пътува по един час. Поне за детските градини е така, надявам се да помислят за това и в училищата.

Общи условия

Активация на акаунт