уж старо куче, но се обърках :(

  • 2 565
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 980
здравейте момичета.
влизам с едно въпросче, че нещо ми е нервозно и не ме свърта, а темите , които са тук не ми вършат работа и ... да си питам  Blush
Та: овулацията беше преди девет-десет дни и от вчера имам розово течение. Ама откровено розово Naughty Броих, свивах пръстите- на имплантация отива май работата. Първо го помислих за цикъл, ама аз си го чакам за Цветница, така де- на друга дата. Crossing Arms Гърдите си ме наболяват, долу ми прииграва по тумбака. С две думи - симптоми на лелка.  Че и около овуто не сме се сексили  Confused така 4е - бах плувци, бах чудо ако са устискали 4 дена да кибичат в засада и да чакат мойта коконделка яйцеклетката да мине покрай тях, че да я оправят и нея  Shocked Mr. Green Другото, което ме притеснява е - май и гъбички съм хванала. Обикновено хващам при смяна на климата  Crazy Уж ми се пишка, пък после само капки. И ме дразни отдолу- гъбчива съм!  hahaha И сега за да не ви затормозявам и хептен объркам с моите сърбежки и болежки, си казвам генералния въпрос: може ли от гъбички да порозовея?  newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Уж ми се пишка, пък после само капки. И ме дразни отдолу
Това че ти се пишка,а само капки излизат е припикаване.Предполагам,че те дразни отдолу,когато пишкаш.Това са симптоми на цистит,а не на гъби.От гъби не се припикава.Купи се Rowatineks хапченца.На билкова основа са и са много ефикасни.Стават и за бременни,ако розовеенето е имплантация  smile3503

Успех

# 2
  • Мнения: 364
Здрасти!
Нямам идея от какво е, но това за пишкането го срещнах в "първи признаци за бременност" /закованата тема горе/. Една мацка е имала същия проблем, после се е оказало бременност. Пише, че си е правила топли компреси или нещо подобно - потърси и поста - и после всичко било ок.
Иначе и на мен на цистит ми прилича. Ако пък те боли и кръста - тичай на лекар, че може да е от бъбреците. Точно това пишкане, съчетано с болки в кръста са моите симптоми преди бъбречна криза.
Дано това розовото да е имплантация! Praynig И дано не съм те объркала повече. newsm78
Хайде, и да се похвалиш!!! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз страдах много от гъбички, но никога не съм розовяла, не че е невъзможно, но май най-добре е да отидеш на доктор, ако се притесняваш за бременност изчакай още малко, направи си кръвен тест и тогава да те ровичкат доктори. Цистит и бъбречна криза, обикновенно са съпроводени и с болки. Дано да е имплантиране, но това пишкане по една две капки е странно, поне за неука като мен.  Peace

# 4
  • Мнения: 9 063
От гъбички не може розовко да има.
Имплантацията е на 7-ми ден след овуто.
Друго не се сещам какво да кажа newsm78
А, радвам се да те видя пак тук Mr. Green

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 871
На мен ми мирише на изхвърляне на пясъци, само странно, че не те боли. Гъбички едва ли. Изчакай си датата, тествай се и ако после е отрицателен тест, а оплакванията продължават, на доктор. За начало може да пробваш да пиеш повече вода и да ходиш до WC много начесто, дори да нямаш зор. Ако са пясъци това ще облекчи положението, от опит го казвам  Peace

П.С. Това розовото нон стоп ли е или само като пишкаш? Щото ако е имплантацията според мен ще ти цапа постоянно, дори по бельото.
Въобще чакане му е майката  Praynig

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И на мен ми прилича повече на нещо бъбречно- пикочно  Grinning Точно таква симптоми имам поне два пъти годишно, когато ми се обостри цистита- пишка ми се адски, а само 2-3 капки, с болка и парене при това  Confused

# 7
  • Мнения: 4 700
и аzмисля 4е или е бъбре4но или е бременност. И аz в на4алото на бременността все ми се пи6ка6е, пък все ни6то не иzлиzа6е.
Че и около овуто не сме се сексили  Confused така 4е - бах плувци, бах чудо ако са устискали 4 дена да кибичат в засада и да чакат мойта коконделка яйцеклетката да мине покрай тях, че да я оправят и нея  Shocked Mr. Green [/b]  newsm78
  Joy  Joy  Joy  hahaha  hahaha  hahaha Добре 4е поне не си zагубила 4увството си zа хумор.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 120
Не  е задължително имплантацията да е на 7 ден след ову. Даже по-често срещания вариант е на 10 ден след ову.
На 7 ден започва имплантирането, но може да си продължи 4 дни, докато си заеме мястото в матката.
Дано е импланта;ия, успех Тедсан.
Жабчето беше пускала една много хубава графика, на дните от зачеването до имплантирането ,но беше отдавна. Мисля, че я има все пак в `Библиотеката` там, където са филмчетата.

# 9
  • София
  • Мнения: 626
Дано да е имплантация,но май ще трябва да посетиш док.

# 10
  • Мнения: 14 472
бременна си според мен, гъбички, уриниране на често, болки като за лелка, розово течение от имплантация - всичко това го дават за ранни признаци за бременност

# 11
  • София
  • Мнения: 626
Дано да е бебчеееееееее! Praynig

# 12
  • Мнения: 820
Дано да е бабче, но да споделя моя опит, миналия месец имах същите симптоми, а какво се оказа, паренето и честото пишкане се дължаха на силна бактериална инфекция в урината, а като казах на доки за розовото течение, тя ме погледна на ултразвук и цъфнаха 2 малки полипа в матката. Общо взето за всеки симптом може да има и друго разумно обяснение освен бременност.

# 13
  • Мнения: 980
мерси за отговорите  Hug
днес цял ден се попипвам оттук оттам, връткам очите, клепкам с клепки и гледам умно.  bowuu нищо не ме боли. а имам чувството, че колко повече се вторачвам толкова повече симтоми си намирам  ooooh! и с това темпо докато не разбера какво е - накрая сигурно и с тризнаци ще да съм заченала.  hahaha Whistling че колкото повече време минава, толкова повече симптоми намирам  Crazy а иначе продължавам да си розовея  Thinking
ами ще стане ясно тези дни  Naughty и ще си кажа  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 4 700
4акаме да каже6. И дотогава стискаме палци. Hug

Общи условия

Активация на акаунт