Дънковата колекция на Виргиния Здравкова !

  • 12 302
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Здравейте ,тези дни минах през бутика ва В.З. и останах очарована от новата и дънкова колекция.Купих си само едни дънки , а така си харедах едно бюстие ,но беше само малък номер.......... .
Моделите са страхотни ,повечето са с ефектни декорации от камани и бродерии........... .Има и страхотни връхни неща като корсети ,блузки т.н. ......... .И не напоследно място -качеството им е страхотно.
Просто ги препоръчвам ,който има желание да иде да ги види ,за съжаление имаше пролеми с номерацията.От почти всичко което ми хареса се беше свършил моя номер Embarassed Tired

# 1
  • Мнения: 2 152
Само да не са като на Азис с безброй камъчета и дрънкулки Stop
Кажи какви пари са едни дънки примерно.Чувала съм, че са много скъпи и незнам лично за мен дали си заслужава newsm78

# 2
  • Мнения: 3 268
Хайде дай адреса,да не го търся в Гугъла Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 76
А аз се интересувам дали има големи номера, например 34-36 номер за дънки?

# 4
  • София
  • Мнения: 7 768
Искаме снимки на дънките .  Crazy

# 5
  • Мнения: 35 954
цени, цени, цени - моля!

# 6
  • Мнения: 3 268
Цените сигурна са соленички.Виргиния Здравкова е все пак Flutter

# 7
  • Мнения: 35 954
именно за това питам

# 8
  • София
  • Мнения: 1 817
И аз за цени питам...

# 9
  • Мнения: 817
Ами намира се на Христо Белчев номер 50.Цените ами те са доста вариращи ,почват от 100 и няколко и стигат до 300-400 /имаше и едни по-скъпички/ ,но тези по -скъпите са по-пищни и натруфени........... .
Мойте са от 280лв и те са са с камани , а тези на Азис не ги знам какви са newsm78 ,мойте не са много натруфени ,според мен стоят добре.
Ами с номерата .............,за мене имаше само два -три вида.Повечето бяха останали малки номера Tired
Много красиви корсети и разни други такива неща имаше............. ,но понеже съм с доста голям бюст/чашка Д съм/ и каквото и да мерих ми стоеше като на фолк певачка ,някак доста вулгарно Blush
Ето сайта http://www.virginia-atelier.com/

# 10
  • Мнения: 3 268
Страхотни са дънките,точно мой стил.Ще го посетя аз тоз магазин WinkКое започва от 100 лв.
Дънките ли?

# 11
  • Мнения: 1 243
Лелеее,жестоки неща има в този сайт, останаха ми очите. Ботушите,макар че не стават за всеки ден, много ми харесаха  Heart Eyes Представям си цените им... Rolling Eyes

А дънките са много сладки,ама 200-300 лв за дънки  Shocked много ми идват!!!

# 12
  • Мнения: 817
Страхотни са дънките,точно мой стил.Ще го посетя аз тоз магазин WinkКое започва от 100 лв.
Дънките ли?

Не от 100тина лева започват разни блузки ,дънките са от към 250 нагоре до към 500 .Въобще всичко май зависи от използваните материели и по точно количеството.Моете дънки са тъмно сини с декорация с ангелчета и тук таме дискретно по някое и камаче.
Леле , имаше едно черно бюстие в пера цялото ,направо ви казвам ми останаха очите Blush

# 13
  • Мнения: 5 103
Имам няколко обувки от там много съм доволна Hug

# 14
  • Мнения: 9 077
Звучи ми смешно Laughing
Цената имам предвид.
А дънките (сега ги видях) ми се струват обикновени Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 17:51 от .:.Stef.:.

Общи условия

Активация на акаунт