Как да изпратя цветя в Бг

  • 5 301
  • 15
  •   1
Отговори
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
съсвсем скоро е цветница и майка ми има имен ден, искам да и изпратя цвета, за нея това Ще бъде голяма изненада и Ще я направи най Щастливия 4овек в света, а го заслужава, намерих доста компании, който я извършват тази услуга, но вси4ките са 4уждестранни, така услугата се оскъпява страшно мног, знаете ли някоя бг компания кояро може да достави цветя, като аз Ще ги платя от тук (за информация майка ми живее във Варна)
Благодаря предваритвлно

# 1
# 2
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
да този сайт го знам, но предпо4итам да е някъкъв български
благодаря ти много  Hug

# 3
  • Мнения: 1 959
Съмнява ме да намериш директно БГ фирма за доставка на цветя от чужбина.Аз ползвам интерфлора които имат представителстви в БГ и така ето и адреса за Испания
http://www.interflora.co.uk/catalog/category.xml?category_id=149;pcid1=23

# 4
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
благодаря много
явно не се изразих  добре  ooooh! фирмата да си е българска и цветята да са си от бг и доставката там да си се извърши само аз да платя от тук

# 5
  • Мнения: 1 959
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104523.0;topicseen
Аз те разбрах какво имаш предвид .Това е линк към една по стара тема пак за цветята

# 6
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
 Hug Hug Hug мнооооооооооооооооого ти благодаря

# 7
# 8
  • Мнения: 3 388
да този сайт го знам, но предпо4итам да е някъкъв български
благодаря ти много  Hug

Ами този е български, доколкото знам  Rolling Eyes
Иначе преди, докато бяхме още гаджета, мъжа ми пращаше цветя до Бг по интерфлора - излизат обаче тройно по-скъпи, и пак работят с местни фирми в Бг.

# 9
  • Мнения: 3 388
Сега се загледах в този http://www.vanillabg.com/bouquets_bg.html. Доста по-евтино е. Някой поръчвал ли е оттам, че и на мен ми се налага да изпращам в края на април цветя до Бг?

# 10
  • Мнения: 1 017


Аз може да съм го пускал и в предиШните теми (които aniji ти е предложила) , но пак:

http://www.fhousebg.com/fhousebg/CS?PageToShow=Index

3 пъти съм праЩала до сега, 2та преди 2, 3 седмици. Изключително коректни, на време, според мен на сносна цена. 2рият път доставиха букета преди да са получили паричния превод (с банков превод ми отне 3 дни), почти на доверие. Изборът не е супер богат, но винаги ми е бил достатъчен. Ако заявиШ предиШен ден до обяд, мисля, доставят на другия ден навреме.
В цялата страна правят доставки   Simple Smile

Успех   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 630
И аз съм пращала, с тези на мама Б и също съм много доволна.

# 12
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
спрях се на една варненска само заЩото и доставката Ще е във варна и става въпрос за неделя вси4ки други ми отказаха за неделя, има добър избор, Ще ми ги доставят ите малко на магия заЩото Ще си полу4ат пари4ките 4ак във вторник

# 13
  • Мнения: 677
Аз преди две седмици поръчвах от www.fhousebg.com и останах леко разочарована.
Свекърва ми имаше 60годишнина и реших да я изненадам с кошница с 61 рози ( в БГ нали не се гледа с добро око на четен брой цветя). Обадих им се по телефона, защото нямаха на сайта исканото от мен и в интерес на истината след около час бяха го качили на сайта. Още веднъж се обадих след като платих и помолих да направят наистина хубава кошница с рози (качената на сайта беше прекрасна, но знаех че това е кошница правена в нормална държава).
..... обадили се по телефона на свекърва ми да й кажат че има доставка от цветя .............. да бяха казали че има доставка, защо е било нужно да кажат че са цветя ....
Когато малко по-късно ги видях на снимка се разочаровах много. За 300лева очаквах хубава кошница с аранжирани рози.
Благодарих с обаждане, без да изкоментирам че не съм доволна от цветята ... Доставиха ги все пак.
Сега се чудя при кои да поръчам ....

# 14
  • Мнения: 2 257
Аз предлагам тази тема да отиде в библиотеката. Преди месец пак имаше такава, преди това още и пак.
В тази има достатъчно линкове и обяснения за бъдещите питащи. Дивиана, как ти се струва?

По темата: www.margaritaflowers.com

Общи условия

Активация на акаунт