Дайте предложения за почивка язовир Кърджали и околността

  • 4 317
  • 6
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
Здравейте,пътешественички!
През май искаме да отидем до язовир Кърджали,предложете ми места,хотелчета,местности,телефони.
Ще сме с малката,която е на почти 5г.
Предварително благодаря за отзивите!

# 1
  • Мнения: 655
pechovska ,разгледай тук http://kardjali.start.bg/.

# 2
  • Мнения: 104
Все още не сме ходили, но надявам се скоро да да отидем ето в този хотел /hotelrodopa.com/. Ако отидеш там ще чакам да споделиш впечатленията си.

# 3
  • Мнения: 151
Да попитам и аз: Мислим да отидем с малката за две вечери на язовир Кърджали и много ми хареса тази  Crazy Странноприемница "Трифон Зарезан". Може ли  Praynig тези от Вас, които са ходили да си кажат мнението или някой от този край да се включи. Благодаря предварително   bouquet

# 4
  • France
  • Мнения: 726
Исках да направя резервация за първи май, но вече нямаха места. Чух чудесни отзиви!

# 5
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
pechovska,в бризост до "Трифон Зарезан" се намира още един хотел - "Главатарски хан".Можеж да разгледаш - www.glavatarski-han.com.А на 12 км от Кърджали, също има хубаво местенце за нощувка - хотелски комплекс "MG"(не е Мултигруп, просто съкратено от Момчилград) - намира се на височинка над града,има забавления за деца - люлки,пързалки, катерушки, кът със различни птици.Тихо и красиво е.

# 6
  • Мнения: 151
Мацки запазих за 20,21 май в "Трифон Зарезан" като се върнем живот и здраве ще пиша отзиви. Peace

Общи условия

Активация на акаунт