Помощ - ваканция!

  • 617
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Мами, имате ли идеи за ваканцията на вашите деца. Събирам идеи как да се уплътни вермето идецата да не скучаят...

Аз имам нещо предвид - напр. да ходим на разходки в парка, ама да събера и други мнения.....

# 1
  • Мнения: 183
и при мен е малко сложен тоя въпрос #Crazyбатко е 7 год ,а бебо на7 месеца на всичкото отгоре от 1 седмица почнох пак работа и майка ми гледа бебо през деня,тъй че като чуя ваканция и направо ми настръхват косите Joyв нашия град-варна има едно тористическо дружество дето организира дет. летни дневни лагери в околностите на града/нещо като скаути/.миналото лято баткото го записах две смени от по две седмици и той беше много доволин-аз също Hugза това лято пак пита дали ще ходи  Peace.но признавам че е сложно с две и повече деца да търсиш забавления

# 2
  • Мнения: 448
Каката е на 13,а малката на 10.Тази ваканция към нас ще се присъедини и племенничката ми ,на 8,която преди месец си дойде от Канада.Смятам,че място за скука няма да има,най-много да не мога да се вредя на компютъра.Иначе и аз мисля да ги разходя някъде,добре,че не съм на работа.

# 3
Мамо ЦоЦоланке от сайта на Министерството на спорта може да се информирате какви безплатни спортни занимания през ваканцията се предлагат във вашия район.

# 4
  • Мнения: 186
Аз се радвам на ваканцията, защото е ваканция и за мен (работя като учител).
Надявам се да е хубаво времето за да можем да ходим на разходки.

# 5
  • Мнения: 7 723
Мами, имате ли идеи за ваканцията на вашите деца. Събирам идеи как да се уплътни вермето идецата да не скучаят...
...

Аз ще ги пратя мойте при баба си и дядо си на вилата  Grinning

# 6
  • Мнения: 11 607
Мами, имате ли идеи за ваканцията на вашите деца. Събирам идеи как да се уплътни вермето идецата да не скучаят...
...

Аз ще ги пратя мойте при баба си и дядо си на вилата  Grinning

Добре са всички такива родители.... А какво да кажем ние с гайдите.... Въпреки,че мислех да ходим при родителите ми... и все още ми се върти тази муха в главата, ама е много сложно....

# 7
  • Мнения: 3 479
Мами, имате ли идеи за ваканцията на вашите деца. Събирам идеи как да се уплътни вермето идецата да не скучаят...

Аз имам нещо предвид - напр. да ходим на разходки в парка, ама да събера и други мнения.....

Ей сега ще ти дам една нестандартна идея smile3521 Уреждаш си ходене някъде извън града на гости на приятелка или роднини, най-добре в чужбина ако може с предварително купен билет, за да не размислиш в последния момент. Оставяш децата на таткото и те си прекарват една необичайна от всякъде ваканция newsm62 Най-вероятно ще бъде първата и последната в живота им изкарана по този начин, но при всички случаи незабравима за всички. smile3503

# 8
  • Мнения: 11 607
 (РАЗ)УМНИЦА , хвърлила съм ти мерника на теб....... Знам я таз твоя нестандартна идея..... И от нея картичка чакам... Така на някой им върви на нестандартни идеи, други на село, да рупат тревичка..... Ама... алал да им са нестандартните идеи... Да си изкарат добре, пък другото е без значение - дори и това как таткото изкарва ваканцията с децата... И да гледаш с моите, че и аз малко красоти да видя.......

# 9
  • Мнения: 75
Като ги кача на колата,
и леко,разказвайки им приказки,
вицове и смешни страшки, ги
закарвам в едно китно българско село. travel                                                                                                                       Там замаяни от път,чист въздух и сериозно хапване
заспиват,а аз по най-бърз начин се изпарявам. newsm52
Оставяйки ги на самоотвержени баба и дядо,куче,котка,
няколко кокошки/за пресни яйчица/ и петел/да ги буди/.

Кой каза,буди?
Събудих се.Какъв хубав сън.Беше.
Преди много време.Сега ролите в приказката са разменени.
О времена,о нрави.
Но ваканциите винаги са добре дошли.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
То сега е лесно - ще ги избутаме, но аз съм се замислила за лятната ваканция newsm78

Освен, че ще я пратя за няколко дни при бабите й, смятам да я завета на кино - на това филмче:
http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&filmid=7773, на басейн да поцамбурка час-два и доста време ще отделим на Великденската украса /целия четвъртък, ще е посветен на боядисването на яйца, а може и да забъркаме един козунак за идеята/. Ако имах възможност, със сигурност щях да я помъкна и на излет /пикник/ на Витоша - Дендрариума е на по-ниско и е идеален за сезона и целта - има езерца, поточета, масички, игрушки, със сигурност вече и цветенца, а на х. Иглека /ако работи вече/ има вкусни кюфтаци и пържени картофки. Май нещо много се размечтах... Може да направите и посещение на Природонаучния и на Историческия музей, да проверите как за животните в Зуто...

# 11
  • Мнения: 2 700
Мамо Цоцоланке, не помня откъде си и на каква възраст са ти децата. Но вчера в темата на Лекси споменах за моята практика през летните ваканции. Един от вариантите ми е летен лагер към черквата "Покров Богородичен" /на гърба на хотел "Родина"/. Вчера в училището на дъщеря ми беше залепен плакат, че и през тази ваканция организират подобен лагер. Бяха изредени разни занимания от сорта на рисуване и т.н., но не обърнах внимание, защото дъщеря ми заминава на зелено училище. Ако те интересува довечера ще запиша телефона и ще го пусна. Доколкото видях покрива цялата седмица.

# 12
  • Мнения: 11 607
Е, момичета скъпи, благодаря ви! Ама не съм в София.... Ох, още мисля, дали да не идем за 1 седмица при мама и тати......

Общи условия

Активация на акаунт