Има ли бебета в Красно село????

  • 890
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 328
Скъпи мами, ние с Ева живеем близо до пазара на Красно село често се разхождаме самички.Пишете ни ако имате нужда от компания...zdravka_raykovska@abv.bg

# 1
  • Мнения: 177
Nie s malkata Yana syshto jiveem blizо do pazara. Оtskoro sme v kvartala i ne poznavame drugi bebeshoci..Мnogo sym ujasena, obache, ot razbitite ulici tuk i ot lipsata na gradinki i detski prisposlblenia. Vie kyde se razhojdate?

# 2
  • Мнения: 3 161
най-хубава е градинката на църквата на сп. Петър Берон (в жк Славия, но не е много далече от Красно село). Има много деца, не се допускат кучета, чисто е и приятно за мами и бебета. Ние вече сме големи, 16 м., но някой ден можем да се уговорим за градинката (ако искате, пишете на Лични).

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Хей, аз живея до градинката...  Grinning Ще родя скоро. Ще ми е приятно да се виждаме напролет....  Wink

# 4
Цитат на: emem
най-хубава е градинката на църквата на сп. Петър Берон (в жк Славия, но не е много далече от Красно село). Има много деца, не се допускат кучета, чисто е и приятно за мами и бебета. Ние вече сме големи, 16 м., но някой ден можем да се уговорим за градинката (ако искате, пишете на Лични).

Това не е ли ж.к. Лагера по-скоро? Thinking

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: anii
Цитат на: emem
най-хубава е градинката на църквата на сп. Петър Берон (в жк Славия, но не е много далече от Красно село). Има много деца, не се допускат кучета, чисто е и приятно за мами и бебета. Ние вече сме големи, 16 м., но някой ден можем да се уговорим за градинката (ако искате, пишете на Лични).

Това не е ли ж.к. Лагера по-скоро? Thinking


Лагерът е, мисля си и аз...  Thinking
Абе не може да говорим за различни градинки, тази е доста специфична, така че едва ли има и друга в района подобна...

# 6
  • Мнения: 3 161
Моя е грешката; Лагера е разбира се. Ами хайде да изгрее малко слънчице и ще си направим една среща. Не е само за големи деца; за бебета също е приятно (те обичат да гледат как си играят децата - е ние поне бяхме точно така).

# 7
  • София
  • Мнения: 1 095
Моите пък бяха там на детска градина!  Tada

Мога да ви я препоръчам и да ви съдействувам ако имате проблеми. Добри учителки има /е има и не чак толкова/ стига да знаеш кои са.

Но ние сме голями вече. Но ако речете да направите среща събота или неделя, мога да намина да се запознаем.

# 8
  • Мнения: 137
И ние сме до пазара. Хайде да малко да поизсъхне и сме готови за разходки, че в тая кал ..

# 9
  • Мнения: 3 861
Интересно, ние с малкия Калоян също живеем в Красно село до пазара и все още никой не познаваме в квартала.


Много ще се радвам да се виждаме с бебоците Grinning  Grinning  Grinning . Наистина ми омръзна да обикалям с количката сама из улиците  Sad , а колкото до калта... наистина е ужасно. Ако някоя от вас иска да се уговорим нещо - пишете ми на лични

# 10
  • София
  • Мнения: 938
Ние по принцип живеем в Стрелбище, но сега сме при баба на село (Красно).  Laughing И ние сме до пазара, така че свиркайте, с радост ще се присъединим към вас, поне до края на месеца ще сме тук.

# 11
  • Мнения: 4 629
И аз живея точно до църквата. Ще ми е приятно да се запознаем да си разхождаме бебоците заедно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт