Моля да ми препоръчате

  • 606
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Момичета,моля препоръчайте ми чай за отслабване с неутрален вкус и мирис   Иска ми се  да започна чай за подпомагане на отслабването,но всичките са с отвратителен вкус  Sick Опитах Инхуа  #Crazy  Sick е по-гадно нещо няма! Разбирам,че е доста относително,но все пак да ме насочите  Praynig
Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
А само зелен чай как ти се струва?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Що бе Инхуа-та изобщо не е гаден newsm78,ма то пък всеки с вкуса си де...
Пу ерх пила ли си го,щото аз не съм,но все пак да те подсетя. Grinning

# 3
  • Мнения: 6 958
Пробвала ли си Сена - майчин лист  newsm78

# 4
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Не знам въобще дали съществува билка без вкус и мирис Wink Нито чай, който да топи мазнинки само по себе си... Аз пия чай от коприва и свеж лимонов чай (стискам си половин лимон в 300мл вода, примерно). Действат ми пречистващо. Зелен чай (истински зелен чай, не Сание-та и т.н.) пия всекидневно от поне 3 години и не съм забелязала отслабващ ефект от него, но вкусовите и тонизиращите му качества не са за пренебрегване Peace Освен това подтиска апетита и е ужасно приятен, ако е приготвен правилно Peace Успех Hug

# 5
  • Мнения: 1 424
За Пу ерх съм чувала и съм го виждала по аптеките,но дали е добър ?  newsm78
Миранда Сена - майчин лист    подпомага ли по някакъв начин свалянето и не действа ли разхлабващо?

# 6
  • Мнения: 113
 Опитай с хранителни добавки във формата на хапчета или капсули,пречистват от шлаки и токсини и също се отслабва от тях.Но пак трябва да се спазва хранителен режим,поне да се намалят захарните и тестените изделия,за да има по-бърз ефект.

# 7
  • Мнения: 6 958
Миранда Сена - майчин лист    подпомага ли по някакъв начин свалянето и не действа ли разхлабващо?

Действа много разхлабващо  Embarassed А свалянето става знаеш как - спорт, диета, чайче, водичка общо взето това...  Peace

Спомням си че Еманоелитка (ако не се лъжа тя беше) спомена в Дневникът - 4 или 5 мисля (ако ти се рови провери или питай нея), че някаква нейна приятелка или позната или нещо такова се хранила нормално и въпреки това свалила 50 кг. пиейки този чай за около половин или една година... Не съм сигурна вече за времетраенето  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 770
Не че нещо, но сената не е за отслабване, а за запек Mr. Green Най-много да се обезводните от нея. А и на вкус е много зле. Но пък зеленият чай намирам за доста приятен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт