Седмиците бързо си минават, за НОЕМВРИЙКИТЕ тревогите назад остават

  • 9 138
  • 240
  •   1
Отговори

         



ОКТОМВРИ

marusj,20г.,София,1ва бременност
   
             
Eli_Kozarski
                                                 

galentinass ,24г,Варна,1ва бременност     


НОЕМВРИ

miro_slava,25г,Варна,  1ва бременност       
Valec,26г,София,2ра бременност
svetul4ica,32г,София,2ра бремнност
mamma na deni ,30г,София,2ра бременност
               

mishunka, 24г,София,1ва бременност



ProstoAz,20г,Плевен,1ва бременност
GI30г,Лондон 2ра бременост


Melodiq,21г,София,1ва бременност           
MIMA 74,1ва бременност
Jutoo 29 София 2ра бременост

Eli===,29г,Монреал ,1ва бременност         


Kanela ,32г,Будапеща,1ва бременност     
bilba1,32г ,София,1ва бременност               
ani2,26г, 1ва бременност

mimi22


ted@az 30г, Бургас,2ра бременност           
Дес,30г, 2ра бременност          


vanesa666,29г,1ва бременност 
Dari Marinova,Варна,1-ва бременност

               
rushsf,32г, София,1ва бременност       
gybka111,Варна, 2ра бременност       
vasiaqs,София,2ра бременност
 

zorimimi,24г,София,2ра бременност
                           


desi vova
Галка-26, 26г 3та бременост

Чакаме подробности за термините от тези мамчета:
maqqi4ka

Pansy,София


Качвайте снимки в нашето албумче smile3509
Потребителско име:november2007
Парола:bebe

Темичката ни е отворена към всички желаещи да се включат в редиците ни и споделят мнооооого радости и маааааалко тревоги!
Предложения за следващи теми:
Втори месец вече се задава, НОЕМВРИЙСКАТА агитка по-голяма става/Пумпал
За НОЕМВРИ подготвяме се и следим с видеозони, акушери, фолиеви киселини, знаехме ли го това преди /Пумпал
В НОЕМВРИЙСКИТЕ коремчета тупкат мънички сърца, при нас настана голяма веселба/Пумпал[/color]

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 16:15 от mamma_na_deni_

# 1
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
mama_na_deni,
моля и мен да ме вкл^чиш:
термин 6.11.2007;
30 год., Лондон;
син на 3г.

мерси!

# 2
  • Мнения: 7
Здравейте,мами.Много се колебах напоследък,но реших да се включа.Това ми е трета бременност.Всички са на мнение,че трябва да направя аборт,но реших да задържа бебето си.Термина ми е за 25 ноември.Успех на всички и лека бременност.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
И мен ме няма в списъка
2-ра бременност, от София съм на 29 години, термин 7 ноември засега  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 256
Добре дошли на новите момичета Hug
Галка-26, поздравления за решението да си гледаш три дечица:) Да са ти живи и здрави. Късмет и много успех

# 5
  • Мнения: 421
Поздравления за темата Дес Simple Smile но наистина трябва да се направят корекции в бъдещите мами.
Кажете нещо хубаво да започна да си мажа коремчето защото аз започнах да понапълнявам в тази област и не искам да се нацепя,а кожата ми е мнооого суха Sad

# 6
  • Мнения: 2 126
Поздравления за темата Дес Simple Smile но наистина трябва да се направят корекции в бъдещите мами.
Ми ти хубаво ме поздравяваш ама аз така и не разбрах кога,как и защо е пусната нова тема като старата не беше още приключила.При това положение аз немога да поправям нищо,а авторката която е копирала моите неща.Някак си не е коректно това което е направено Sick
Аз следях и щях да пусна новата,освен това ако някой е искал да я пуска що не си направи труда да промени това което аз съм направила и директо копи,пейст Thinking
Леко бременеене ви желая и казвам чао,беше ми приятно да пообщуваме Peace

Между другото ако погледнете на 1-ва страница в старата тема,която аз пуснах ще видите, че съм нанесла всички корекции и се чудя тази версия в момента от къде е копирана.Аз няма против който и да е да пуска темата,но поне да прави собствени неща.

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 21:56 от Дес

# 7
  • Мнения: 3 478
ПростоАз, аз първия път се мазах с две различни кремчета и нямам нито една стрия, а уж съм предразположена. Та като отидох в аптеката жената ми каза да си взема какъвто и да е крем с какаово масло. Така и направих, взех си кутия с един дето наистина си беше като масло доста мазен и като консистенция твърдичък. Взех си и специално против стрии лосион пак с каково масло на Palmers. Редувах двете неща, едното вечер другото денем. Започнах мазането от рано за по-сигурно. Продължих да мажа и след раждането, много е важно, защото има случаи когато нацепването става тогава.

Дес, не се ядосвай за дреболии. Знам че е много неприятно за теб, но не си струва да напускаш темата заради това. В старата ми отчетна имахме такова сдърпване в началото, но после нещата се оправиха и до ден днешен се копира здраво, независимо кой пуска темата. Предстоят 9 месеца на радости, тревоги и много караници Mr. Green тук, нима искаш да го пропуснеш Wink Peace?

# 8
  • Мнения: 421
missZ  благодаря за съветите  Heart Eyes И аз за това реших да си се мажа от по-раничко-да съм сигурна!

Дес ... ами за това те поздравявам,защото видях твоите неща на първа страница...Въобще не се загледах,просто знаех,че си ти.
Ама какво се оказало.Все пак поздравленията ми са оправдани - това е твоя работа,нищо,че не си пуснала темата ти.Не се сърди! Усмихни се и не ни пожелавай леко бременеене,ами ни придружавай в през неговото продължение
  Hug

# 9
  • Мнения: 17
Поздравления за третото детенце.Това е едно много-много добро решение.

# 10
  • Мнения: 62
и аз да се включа в новата тема.и аз вече започнах да оформям коремче.а гърдите ми драстично пораснаха.аз ще се мажа с мас.това ми препоръчаха вече родили мами.
пробвайте.малко мирише,но има резултат.

# 11
  • София
  • Мнения: 5
Дес  - не се ядосвай за глупости - няма да си късаш нервите за такива неща, нека бебчо е спокоен Stop   
А за мазането -аз си взех една серия на PALMER`S за бременни, но за съжаление я няма в България. Мажа си гърдите и корема с Tummy Butter с кокосово масло и да ви кажа - ефекта е страхотен /защото от преди си имах леки стрии по долната част на гърдите, които изчезнаха/. И отделно има лосион с Q10 само за коремчето. Отделно ема и едно кремче за кърмещи, което използвам още от сега, защото зърната ме болят ужасно и то ми помага много...
Но по принцип знам, че колкото е по-мазничко, толкова по-добре за кожата.

# 12
  • Мнения: 7
Благодаря за поздравленията мами,незнаех че тази тема е копирана ,съжалявам за това че стават такива неща.Мисля че е хубаво обаче да останем заедно,независимо в коя тема и да поддържаме контакт помежду си.Искам да ви споделя нещо интересно-вчера бях на видеозон,мислех че е още рано но доктора установи бременноста,видя се сакче 1 см. и ембрионче 5мм.,много се вълнувам сърцето ми ще изхвърчи.Каза ми че засега всичко е наред.Дано и за в бъдеще нещата се развиват нормално,пожелавам това и на всички вас.

# 13
Еоооо момичета, гледате ли Такъв е живота по Би Ти Ви в събота от 16? Много сладко... Laughing
Дес не се ядосвай Heart Eyes!!!Плагиати има във всяка област, но всички ценим  това което правиш за да е забавна и мила ползотворната ни кореспонденция и за това те моля  Praynig не ни напускай! Надявам се мама на Дени да не се натрапва  Naughty и да бъде така добра и да те остави  да продължиш воденото на темите и за напред.Макар че съм сигурна, че не го е направила с лоши намерения, но наистина трябва само 1 да се занимава с това  Thinking.
Относно мазилата против стрии аз ползмам на Mustela (приятелките  ми го препоръчаха, а те са напред с материяла  bouquet) има 1 кремче специално за гърди (а моите мн.ме болят и са се надули. кото се обръщам нощем се събуждам от болка Embarassed сигурно щу родя мн.гладно бебе Joy) и друго за корем и тяло. Хареса ми идеята за бадемовото мазило и аз ще ги редувам.Мерси за съвета Wink
Браво  Hug Галка 26  newsm51! Господ си знае работата! УСПЕХ и КЪСМЕТ от мен и добре дошла!!!

# 14
  • Мнения: 2 126
Ееееееееее как да се ядоса човек като сте толкова мили и разбиращи Hug  bouquet Ми стана ми гадно щото следях да се изпише донякъде и 15-та страница (нали такива са правилата) и щях да пусна нова тема с малко Великденско настроение в нея,ама ...на,не успях Rolling Eyes Ето сега се дразня,че има нови момичета които вчера са писали ,а няма кой да ги добави и да се нанеста корекциите които аз бях нанесла от предната тема Close.Ама те тия ми нревения трябва да са от хормоните които бушуват в бременният ми мозък,та.......... карай Joy
За мазилата - аз знам за зехтин,а иначе не съм се мазала и преди и до 2 седмици преди да родя нямах ни една и точно тогава ми се набразди корема като за световно ooooh!.Сега гледам че поизбледняха,та сигурно пак ще се появят де.Охх здраве да е,пък който иска може всичко да коригира по себе си Peace
Аз нямам никакво напрежение в гърдите,ама моята малка пиявица не спира да суче по цяла нощ.Незнам как ще я отбивам,тя е пристрастена Mr. Green.Тази нощ съм и подготвила номер,ама ако стане ще споделя да се посмеете Grinning

Имам предложение - я дайте да заформим някаква дискусия примерно за това как се решихте да имате бебе,как приеха всички около вас и най-вече половинките новината?Имаше ли някаква случка предвещаваща бъдещото бебе? Mr. Green

Това последното го питам щото се сетих при мен как беше.Някъде трябва през януари да е било,сънувам аз че раждам 7 бебета Shocked #Crazy.И с някаква невероятна лекота ги родих,просто като по учебник Mr. Green.А тогава дори не си помислях за второ бебе.И бях забравила въобще за този сън,но в отчетната тема се бях похвалила за да се посмеем.И наскоро едно от момичетата ми напомни за този сън,аз просто останах като гръмната hahaha Shocked
Извинете ме,че стана дълго,но ми се ще малко да поразнообразим остингите и така да се опознаем,пък може и среща да си организираме някой ден Wink

Общи условия

Активация на акаунт