Кога за първи път на почивка?

  • 1 149
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте, мами! За великденските празници се каним евентуално да пътуваме - на около 200 км. от София. Искам да ви попитам дали мога да взема дребосъка - ще бъде на два месеца и малко.

# 1
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Според мен няма значение стига бебчо да е в добро здраве и да му осигуриш удобно пътуване.Приятно пътуване.

# 2
  • Мнения: 1 517
Разбира се, можеш!  newsm10

# 3
  • Мнения: 222
Никакъв проблем, моята 6терка на 2 месеца летя със самолет и междувременно до лети6тето (на 100 км) с кола и от Бургас до Ст.Загора(190 км) пак с кола .Много послу6на бе6е Grinning, а аз толкова се притеснявах как 6те го понесе, така 4е ,ако ре6ите лек път.

# 4
  • Мнения: 1 029
И аз не мисля, че има някакъв проблем да пътувате с бебето.  Peace

# 5
  • Мнения: 592
Според мен няма значение стига бебчо да е в добро здраве и да му осигуриш удобно пътуване.Приятно пътуване.
Peace

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
можеш, защо не!

# 7
  • Мнения: 3 478
Няма да имате проблеми  Peace. Ние на дълъг път я водихме още на няколко седмици като беше. А на почивка ходихме като беше на 3 месеца.

# 8
  • Мнения: 429
Моята дъщеря беше на три месеца, когато отидохме във Варна. Няма проблем, малките бебета понасят лесно пътуването, защото движението на колата ги приспива. Единственото неудобство беше, че нямаше място за нас в колата от нейния багаж.

# 9
# 10
  • Мнения: 5 393
Според мен може, стига наистина пътуването да е спокойно и удобно и условията на мястото ,където ще бъдете да са подходящи за бебенце.Давай смело-приятна почивка! Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 1 044
Единственото притеснително в случея е, че се налага да се носи много багаж. Аз като особено притеснителна и загрижена майка позволих да отидем на почивка, когато детето стана на 8 месеца - доста по-голямо, но и багажът бе солиден - две коли Laughing Почивахме в планината, на отдалечено от голям град място, в хотел, в апартамент с две стаи и баня. Носех: корито / не се бе изправил още, а се притеснявах  да го сложа направо във ваната/, кухненски робот - за сокчета и кашички /не си представях как ще карам без тях/, солидно количество пюрета, много дрехи-за топло и студено време, огромно количество памперси, проходилката / с какво щеше да се забавлява иначе детето/, кошарата, в която и спеше, люлка, която можеш да закачиш навсякъде, количката - за разходки, кенгурото - за разходки, недостъпни за количката  и т.н. Мъжът ми, докато товареше багажа, сериозно обмисляше възможността да се откажем от почивката!  За капак пътувахме ужасно - детето спа само 2 часа от общо 7 часа път, като през останалото време мрънкаше и искаше да слиза! Laughing Но пък си изкарахме страхотно и изобщо не съжалявам, въпреки трудностите.

# 13
  • Мнения: 667
Синът ми беше на ненавършени 4  месеца, когато отидохме на почивка. Мисля, че ако беше по-голям, щеше да ми е трудно.  В тази възраст бебета все още лежат и спят. Много е важно там, където отивате, да има условия за гледане на бебе.


# 14
  • София
  • Мнения: 2 298
Единственото притеснително в случея е, че се налага да се носи много багаж. Аз като особено притеснителна и загрижена майка позволих да отидем на почивка, когато детето стана на 8 месеца - доста по-голямо, но и багажът бе солиден - две коли Laughing Почивахме в планината, на отдалечено от голям град място, в хотел, в апартамент с две стаи и баня. Носех: корито / не се бе изправил още, а се притеснявах  да го сложа направо във ваната/, кухненски робот - за сокчета и кашички /не си представях как ще карам без тях/, солидно количество пюрета, много дрехи-за топло и студено време, огромно количество памперси, проходилката / с какво щеше да се забавлява иначе детето/, кошарата, в която и спеше, люлка, която можеш да закачиш навсякъде, количката - за разходки, кенгурото - за разходки, недостъпни за количката  и т.н. Мъжът ми, докато товареше багажа, сериозно обмисляше възможността да се откажем от почивката!  За капак пътувахме ужасно - детето спа само 2 часа от общо 7 часа път, като през останалото време мрънкаше и искаше да слиза! Laughing Но пък си изкарахме страхотно и изобщо не съжалявам, въпреки трудностите.

Това ме разсмя и ми припомни нашата първа почивка - от горния списък нямахме проходилка, защото беба беше на 5 месеца, но моя мъж беше ужасен като ме видя със столчето за хранене - тя току-що беше захранена с пюрета направо в него и аз не можех да си представя, че ще се оправя без него, а и беше свикнала да релаксира в електронната му люлка. И ние с 2 коли - 4-рима възрастни и нашата принцеса с цялата си покъщнина...Но нямахме проблеми, пътувахме добре, свити между багажа, а беба се отспа между София и Варна.

На Ивчо - няма проблеми с пътуването, стига където отивате да има съответните удобства. Сега е момента да ходите, след време ще си спомняш първата ви приятна и отпускаща почивка с детето, че като поотрасне и проходи - нито пътуването е пътуване, нито почивката е почивка - това в кръга на шегата ествествено.

Общи условия

Активация на акаунт