Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 868
  • 749
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 15
Рени, ще ме умориш от смях  Joy Joy Ама представи си ако имате син? Висок мъж си е като златно имане  Joy Joy

Тромавелка, къде се намира този магазин?

Намира се в една малка уличка до бул.България. Виж във сайта им е описано подробно. Казва се Крачун. Даже ако се регистрираш ще получиш промо код за 20%, който можеш и в магазина да го ползваш, май е валиден до 31дек . Аз си купих два чифта и съм доволна. Обувките са качествени и най-вече има ГОЛЕМИ номера.

# 391
  • Мнения: 6
Ама са си цена беее, фууу, не ги е срам  Joy

# 392
  • Мнения: X
Много са скъпи наистина. В магазините на Шол по намаленията има на добри цени. Хайде за ботуши иди-доди, но за обувчици 200 лв - Тц  Naughty
Аз чакам намаленията януари да атакувам мол-а Варна.

# 393
  • Мнения: 15
Ама са си цена беее, фууу, не ги е срам  Joy

Ами мойте боти от Крачун ми излязоха 120лв. ест.кожа от вън и вътре. Не намирам да са скъпи и то тези номера. Е, има и по скъпи, зависи марката. Даже първите които бяха 196лв. смятам че си заслужава, особено 44 номер. Не съм се и надявала да си намеря боти за под 100лева. При толкова страдане и ходене по мъките съм супер доволна и съгласна да дам някой лев повече, но да не се мъча. Намате идея мили дами какво съм преживяла. С 41 номер имате повече избор и шанс от мен. В Шол до кой номер са Другарката певица Рени ?

# 394
  • Мнения: X
Ооох, ка те разбирам, Тромавел Sad Да не мислиш,че като съм 41 номер съм цвете?! Същата работа.. Е, понамират се в обикновените магазини, но да намериш удобна, кожена, ниска, качествена и т.н . обувка е невероятен шанс.
В Шол са до 42, което отговаря на нашето 41 и малко..Аз си купих есента при намаленията едни невероятни лачени червенички, малко ми хлопат.
Има една марка-Джоузех Зайбел - при нас го има, даже шиеха на ишлеме тук. До 44 номер са. Те не са елегантни обаче, ами ежедневни. Удобни са. Цените им пак са около 100-те.


# 395
  • Мнения: 15
Ооох, ка те разбирам, Тромавел Sad Да не мислиш,че като съм 41 номер съм цвете?! Същата работа.. Е, понамират се в обикновените магазини, но да намериш удобна, кожена, ниска, качествена и т.н . обувка е невероятен шанс.
В Шол са до 42, което отговаря на нашето 41 и малко..Аз си купих есента при намаленията едни невероятни лачени червенички, малко ми хлопат.
Има една марка-Джоузех Зайбел - при нас го има, даже шиеха на ишлеме тук. До 44 номер са. Те не са елегантни обаче, ами ежедневни. Удобни са. Цените им пак са около 100-те.




Така е, затова ако трябва гола ще ходя, няма да давам пари за дрехи , но за обувки давам и повече. Една неудобна обувка може да ти съсипе живота. Пробвах се по интернет да поръчвам от чужбина, но се отказах. Или не стават  или грозни се оказват и неудобни, а и после не мога да ги върна. Най - добре си е око да види, ръка да пипне, краче да обуе  Wink

# 396
  • Мнения: 5 539
Ооох, ка те разбирам, Тромавел Sad Да не мислиш,че като съм 41 номер съм цвете?! Същата работа.. Е, понамират се в обикновените магазини, но да намериш удобна, кожена, ниска, качествена и т.н . обувка е невероятен шанс.
В Шол са до 42, което отговаря на нашето 41 и малко..Аз си купих есента при намаленията едни невероятни лачени червенички, малко ми хлопат.
Има една марка-Джоузех Зайбел - при нас го има, даже шиеха на ишлеме тук. До 44 номер са. Те не са елегантни обаче, ами ежедневни. Удобни са. Цените им пак са около 100-те.



От тези последните си взех сандали през лятото. Бяха шити на ишлеме в Румъния и бяха ок. 40лв, естествена кожа, страшно удобни, ежедневни. Не ги свалих, докато не застудя. Но пък дадоха дефект - ластиците им се отпуснаха и се наложи поправка.

Преди няколко години временно пуснаха в Бургас немски обувки на Даниел Хехтер до 42 номер, много качествени и на чудесни цени. Още доизносвам 1-ия чифт боти, който си купих тогава и не ми се разделя с тях просто, толкова са удобни. Да сте виждали някъде обувки от тази марка, защото нашия магазин отдавна го затвориха?

# 397
  • Мнения: 0
az nosq sravnitelno normalen nomer (38-39) no du6terq mi e na 14 i nosi 39-40 a e dosta kaprizna i mnogo rqdko da obue obuvki bez tok4eta obojava tok4etata a profeesiqta koqto si e izbrala iziskva moderni obuvki i nqma daa moje da si pozvoli da otide s maratonki a s tozi nein golqm nomer neznam kakvo 6te pravime minalata godina kogato be6e na 13 si be6e kupila unikalna roklq  i trqbvaha oficiqlni obuvki otidohme do mola i tazi obuvki koito bqha s normalno tok4e i koito i haresvaha bqha malki nomera i nai nakraq si nameri obuvki koito i haresaha i ima6e ot neniq nomer no bqha s 8sm. tok a az poneje nenavijdam da obikalqm iz molovete za razlika ot neq i gi kupih za6toto se lutahme okolo 2 4asa. Tq nemoje da si predstavi jivota bez tok4eta v4era hodihme do mola i iska6e da si vzeme botu6i bez tok4e no tq daje ne gi i pogledna v koito i magazin da vleznem se lepe6e na tezi s tok4etata i kato se vlubi v edni botu6i na Prada ne se otkusna ot tqh i estestveno ne i gi kupih za6toto bqh s 12sm. tok4e a cqla zima si nosi maratonki i neiska botu6i bez tok4e a v tqhnoto u4li6te ne davat s tok4eta a takiva botu6i bez tok4e i se struvat ujasno gadni i neiska i da gi pogledne ta da se vurnem na temata kakvato e mania4ka na tok4eta neznam kakvo 6te pravi za6toto e s debel krak i golqm a vremeto si minavam i sled 4 godini i e bala i kak 6te si nameri obuvki si nqmam i na ideq a krakut i tepurva 6te i raste nqkoi znae li kak primerno moje nqkak si da se spre rasteja ili da se namali debelinata na kraku znam 4e zvu4i dosta tupi i absurdno no sum 4uvala takiva istori i neznam moje i da moje da se izmisli ne6to za6toto tova e golqm problem ne samo za neq a i za pove4eto jeni ako nqkoi znae ne6to da pomaga molq vi  newsm78

# 398
# 399
  • Мнения: 107
здравейте! вклю4ете ме и мен в отбора...
 за 2 години крака ми се промени доста стигнах 43 номер.. имам и висок свод и намирането на обувки за мен е кошмар.. за моя радост си открих 2 магазина в Пловдив в които има прили4ни обувки за дами с големи номера ...по ул.Иван Вазов....обувките които си купих бяха към 50 лв...
   а колкото до мъжете с голям номер...ми моя носи 49-50(не се шегувам) той е все пак 2 метра..и доста ние трудно и на него да намерим каквото ни трябва,....
  bouquet

# 400
  • Мнения: 15
здравейте! вклю4ете ме и мен в отбора...
 за 2 години крака ми се промени доста стигнах 43 номер.. имам и висок свод и намирането на обувки за мен е кошмар.. за моя радост си открих 2 магазина в Пловдив в които има прили4ни обувки за дами с големи номера ...по ул.Иван Вазов....обувките които си купих бяха към 50 лв...
   а колкото до мъжете с голям номер...ми моя носи 49-50(не се шегувам) той е все пак 2 метра..и доста ние трудно и на него да намерим каквото ни трябва,....
  bouquet

И ние сме така, само където аз съм с по-голям крак от твоя. Laughing LaughingДо кой номер са обувките в двата магазина в Пловдив?
Има намаления в момента в магазин Крачун, има ги и в сайта им, там можете да намерите или в споменатите сайтове тук в темата, ако ви се рискува.

# 401
  • Мнения: 6
Включвам се в темата и аз! Досега съм си мислела,  че само аз имам проблеми с обувките,а то се оказа ,че има и др. като мен.Дави кажа честно-направо ми се плаче,когато тръгна да си търся обувки-само малки номера и нищо не ми става. Винаги купувам 41 /няма по-големи/и после само рани по краката или така си стоят необувани.Чак сега попаднах на сайтове за големи номера и ще се възползвам с удовоствие.Добре че има опция за връщане,защото не съм сигурна дали ще станат.Предполагам,че мн. от вас имат обувки които не им стават или не са удобни,затова имам предложение да си продаваме или подаряваме /?../ обувки които не носим.Незнам дали ще намеря ентусиасти за това,но мен лично не ми пречи да нося запазени и употребявани обувки. Така  или иначе винаги нося едни и същи докато не ме оставят. Ще се радвам ако има привърженици на идеята......... Embarassed
Къде изчезнахте всички!!!!!!!!! Вероятно сте си намерили подходящи обувки........ newsm78

# 402
  • Мнения: 89
Предполагам,че мн. от вас имат обувки които не им стават или не са удобни,затова имам предложение да си продаваме или подаряваме /?../ обувки които не носим.Незнам дали ще намеря ентусиасти за това,но мен лично не ми пречи да нося запазени и употребявани обувки. Така  или иначе винаги нося едни и същи докато не ме оставят. Ще се радвам ако има привърженици на идеята......... Embarassed
Къде изчезнахте всички!!!!!!!!! Вероятно сте си намерили подходящи обувки........ newsm78

Аз лично ползвам Продавалника за тази цел - да предлагам обувки, които по една или друга причина не са ми съвсем ОК като размер, ако искаш можеш да погледнеш там какво се предлага и да намериш случайнонещо интересно  Peace

# 403
  • Мнения: X
Присъединявам се към идеята за обмяна на обувки.
В продавалника съм от доста години, обаче 41 номер е толкова рядко срещан, че....и то има или с токове, или ..
Да не говорим за по-големи-изобщо не са се срещали!!
Аз съм 41 номер, тесен крак.


http://www.amazon.de/Amazon-de-42-Schuhe/s/qid=1262760108/ref=sr … 606011&page=6

Я вижте тук-има много добри цени, също и номера. Линка е със селекция 42 / което е наше 41 / , но в ляво има избор на номер. Габор например май са до 44.

# 404
  • Мнения: 89
Присъединявам се към идеята за обмяна на обувки.
В продавалника съм от доста години, обаче 41 номер е толкова рядко срещан, че....и то има или с токове, или ..
Да не говорим за по-големи-изобщо не са се срещали!!
Аз съм 41 номер, тесен крак.
Аз лично поне няколко пъти съм предлагала 41, ако и сега погледнете, ще откриете нещо с този номер сигурна съм  Peace
Не знам дали е по правилата на форума, тук да се обявяват подобни замени, продажби и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт