Лъскава коса?Как?

  • 16 315
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 932
Сигурно е обсъждано...и сигурно съм единствената необразована,но не можах да намеря нищо по въпроса.А именно:как по реклами,концерти и интервюта мацките си правят косата толкова лъскава?Какво слагат отгоре,че изглежда здрава и блестяща?

# 1
  • Мнения: 4 629
ПОстигат го с професонални продукти за коса. Това е много добро:

http://www.beautydeals.net/shop/details.html?id=7830

Ето тук още:
http://www.beautydeals.net/shop/results.html

# 2
  • Мнения: 1 241
Продават се най-различни балсами, серуми, ампули за тази цел, трябва просто да намериш подходящото за твоята коса.Елсев имат серия огледален блясък.Аз си мажа и ампули за блясък и заздравяване.Ако това те устройва като инфо ще ти обясня аз откъде вземам продукти, в магазина има консултант, тя ще ти обясни кое как се ползва.

# 3
  • Мнения: 4 916
Има едни продукти - нещо като пулверизатор с течност вътре, забравих как се казва, пръскаш и за няколко часа косата блести  Peace много е красиво. Беше около 60 лв.

# 4
  • Мнения: 2 152
Първо всички коси по рекламите за боядисани.Боята дава невероятен блясък.После необходимите шампоани,ампули и отделно компютърната измама и готово Wink

# 5
  • Мнения: 4 916
Първо всички коси по рекламите за боядисани.Боята дава невероятен блясък.После необходимите шампоани,ампули и отделно компютърната измама и готово Wink

Фотошоп форевър  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 14 472
за концертите не знам ама за рекламите....не ми казвай че на рекламите на пантен мислиш блясъка за естествен Naughty

# 7
  • Мнения: 565
От скоро ползвам розовия Елсев на Лореал и е супер. Наистина косата ми има страхотен блясък, особено ако съм я изправила. Още след 1то измиване колежките веднага забелязаха и ме питаха. Simple Smile  Stop
Спрейовете като цяло не ги харесвам -  косата ми се омазнява от тях.

# 8
  • Мнения: 5 362
Първо всички коси по рекламите за боядисани.Боята дава невероятен блясък.После необходимите шампоани,ампули и отделно компютърната измама и готово Wink

Фотошоп форевър  Mr. Green
Peace

# 9
  • Мнения: 242
icecream,кажи какви са твоите ампули и от кои магазин ги купуваш ако не те затруднявам.Благодаря ти.

# 10
  • Мнения: 1 241
icecream,кажи какви са твоите ампули и от кои магазин ги купуваш ако не те затруднявам.Благодаря ти.

на кръстовището на бул. България и Васил Левски, от страната на пешеходния мост и панаира първата постройка(по стълбите нагоре е салона ,а вратата на магазина е по улицата малко по-надолу след витрината)уф ама и аз как обяснявам-ще го видиш

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f836fe55603a50d4489a65e8ef6ec6 … &Map4_5.y=191

моите са розови(не знам как се казват) за блясък и подхранване, но има много много продукти там, имам и кристали от там(в зелена опаковка са) много съм доволна
като идеш кажи на жената какъв ефект искаш да постигнеш, тя ще ти препоръча. повечто продукти са професионални
п.п.:цените са доста добри

# 11
  • Мнения: 238
Според мен пък е И до коса.Боядисах се пред повече от 3 месеца в цвят мъничко по-тъмен от моя(Palette Permanent Natural COlors 700) и косата ми все още е изключително блестяща.

Полвам и кристали понякога,но не забелязвам разлика    Hug

# 12
  • Мнения: X
Това не се ли постига с вакса за коса? newsm78

# 13
  • Мнения: 932
Много сте бързи с отговорите,благодаря!Това за рекламите защо го написах?То е ясно...Имах предвид точно това-малко блясък за по-специални случаи.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Има един продукт на керестас (професионален) и прави същия този ефект. Аз го ползвам и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт