препоръчайте ми фирма за унищожаване на хлебарки

  • 3 326
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Много се навъдиха напоследък тия гадини и не става с обикновени средства вече:(

# 1
  • София
  • Мнения: 1 621
Миналата година се обадих на тези:  http://terminators.hit.bg/
Спомням си че едвам си записах час, бяха претоварени. При нас направиха 2 пръскания с разлика между тях около месец. Изчезнаха гадините. Още не са се появили. Дадоха гаранция 6 месеца - 1 година. Опитай! Peace

# 2
  • Мнения: 752
Точно преди една година викнах една фирма да ме избави от гадинките. Напръскаха вече една година гадинки нямаме. Просто са страхотни. Приятелят, който ми ги препоръча пръска на две години, горе долу тогава се появявт пак. Това разбира се индивидуално.  Като се появят първите ще ги викна пак. Може би излиза скъпичко, но наистина си заслужава. Ако те интеренсува ще ти пратя телефон на лични.

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
karrita Може би използваме една и съща фирма / страшно съм доволна / 0888537012 / 0887685062/ Камен Работят с вносни материали

# 4
  • Мнения: 752
shushi7777, Същите.  Simple Smile През колко време пръскате , защото аз съм ги викала за пръв път миналата година  и още нямам нужда от тях.  Laughing

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
karrita След месец ще стане 1 година и аз все още нямам нужда - супер са

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
karrita ти в кой квартал живееш че имам някакво подозрение  newsm78  - добро де - не се стряскай  newsm51

# 7
  • Мнения: 752
И какви са подозренията  Laughing
Младост.

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
мислех си че си в Западен парк - извинявай объркала съм се Embarassed Весели празници   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт