Свещичка за рожден ден

  • 610
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
От къде мога да си поръчам свещичка за рожден ден-трябва ми за момченце,искам да  е нещо на Дисни илит.н.С картинка някаква newsm78

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 12:58 от koteto 123

# 1
  • Мнения: 1 520
Да си поръчаш незнам.

Но разни вариации има в един магазин, близо до Пирогов. Като вървиш по Борис в посока Пирогов, в локалното - има балони, друга украса, малко магазинче е. От там си взехме преди години и за нашия първи р.д.

# 2
  • Мнения: 5 255
от тук - пише че е тестов магазин  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 520
а и в Хиполенда има един щендер с парти артикули, там също съм виждала такива, като показаните от мам@

# 4
  • Мнения: 5 255
koteto 123   не е в София, в момента скитосва и затова иска да ги поръча  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 457
koteto 123   не е в София, в момента скитосва и затова иска да ги поръча Mr. Green

ПРАВИЛНО Peace,искам свещ пък незнам

# 6
  • Мнения: 3 457
ми то оставяй че е тестов магазина ,ами те продуктите качено през 2005г.,а магазина още тестов newsm78явно не работи,давай друга идея Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 255

Пробвай да се свържеш цък  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 457
писах,дано да стане,че незнам  от къде ще я купя newsm78

# 9
  • Мнения: 3 457
нъцки да съм си купила от Фантастико и незнам къде newsm78ами тук като няма какво да правя,да ходя при кмета да строи Фантастико ли? Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 4 129
Ще ти взема - не се тормози.

# 11
  • Мнения: 3 457
Ще ти взема - не се тормози.
мерси много Hug,тя и мама Галя обеща  Mr. Green,тъкмо да имам няколко,за да си избера Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 830
и аз исках да ти предложа да ти взема, че ще ходя тази седмица да купувам за нас?

# 13
  • Мнения: 3 457
Много ви Благодаря момичета Hug

veka Благодаря за отзивчивостта Hug,Stryper  и мама Галя ,че ми купят по-една ,та да си имам  Mr. Greenтака се разбрахме с тях Peace
Благодаря на всички  Hug Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт