Сутиен оформящ красив бюст

  • 5 648
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Момичета помагайте,искам да си купя сутиен,който да повдига бюста и в същото време като се наведеш да не ти изкачат гърдите навън.След втората бременост гърдите ми съвсем изчезнаха и увиснаха. Зимата беше лесно с по плътните  дрехи, но за лятото с  потниците и изрязаните тениски се оказва проблем.Много ще съм Ви благодарна ако споделите опит.  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 447
Всеки сутиен от типа на Уондърбра ще ти свърши работа. Тези с вертикални шевове на чашките стоят по-добре от тези с хоризонтални.

# 2
  • Мнения: 1 043
според мен за да не ти "излизат" като се наведеш , трябва да си потърсиш нещо което е с мека чашка - а не с твърда но нямам спомен аз какво ползвах в този си период  Crazy, но пък за по добър вид май ти трябва с твърда  newsm78 знам ли и аз вече - аз реших проблема като се охарчих с 1500 лева но си коригирах бюста  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 601
Juji, извинявай, че ти ползвам темата  bouquet, но като стана дума за Уондърбра - някой знае ли цени и от къде могат да се купят?

# 4
  • Мнения: 71
Има ги в SevenSeconds, около 100лв са както всички сутиени там...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 553
По принцип съм забелязала , че сутиените с цяла чашка(не срязана) с вградено дунапренче повдигат и правят бюста хубав.Има такива много хубави на 6ixty8ight. Струват около 50-60лв. Има и едни още по-хубави според мен пак с цяло дунапренче , но в долната част на чашката дунапренчето е направено по-плътно и голямо.Страхотно повдигат и стоят много добре.Има такива на Luna , но са по-скъпички около 70-80лв. Наскоро си купих страхотен сутиен като Luna, но от TCM.Струваше само 15лв. Peace

# 6
  • Мнения: 4 053
ще следя,защото и мен ме интересува  Rolling Eyes



- аз реших проблема като се охарчих с 1500 лева но си коригирах бюста  Mr. Green

Криси,дай подробности,защото ми хареса цената Crazy

# 7
  • Мнения: 2 407
Аз си купувам на Комет,много са удобни и повдигат бюста.Мисля, че е индивидуално, пробвй различни марки и ще намериш подходящия.Много добре ми стоят и на Венера стил.

# 8
  • Мнения: 1 547
Аз не мисля, че уондърбра ще свърши работа. Много са отворени отпред и кожичките си излизат съвсем спокойно. Да, оформя бюст, но когато е поне малко стегнат.
Случайно си намерих страхотен модел на Etam, който е памучен, с твърда чашка, отпред не е толкова отворен и стои наистина страхотно. Сега непрекъснато дебна новите модели, но за съжаление не съм намерила нищо толкова добро.
Сутиенът, за който говоря, е от преди няколко месеца. Има вероятност да го има в някой от магазините им. Струваше около 50 лв.
При сутиените на Etam обаче има един проблем. Памучните, които аз харесвам, са максимум с чашка B. Моята подгръдна обиколко обаче прогресивно намалява и съответно на по-малката обиколка (75 см в случая) чашка B ми е малка.
И е просто кошмар да си намеря удобен и красив сутиен  Crazy

# 9
  • Мнения: 89
Много Ви благодаря момичета,ще пробвам и ще пиша ,ако намеря нещо добро. Hug                               

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Тази кройка повдига, оформя и няма да изтекат при навеждане.
И не дава излишен обем.
Подплатен е само отдолу, а горната част е прозрачна, не твърде изрязан.
Има всякакви цветове и модели с точно тази кройка.

# 11
  • Мнения: 4 053
 аз да потвърдя,че модела показан от Карен е добър и подходящ,
и наистина не излизат "гюдерийте" Crazy

# 12
  • Мнения: 407
Здравейте,аз имам същия проблем. CryПреди да забременея имам много хубав голям,и колкото и да странно и стегнат бюст.Ноооо....още по време на бременността гърдите ми станаха още по-гоолеми и увиснаха страшно много.А сега почти 10 мес. след като родих гърди почти нямам,а вместо тях имам едни увиснали кожи.А да си намирам подходящ сутиен е много трудно,защото грудната ми обиколка е малка,а чашката е по-голяма и обикновено като си купувам сутиени,гърдите ми изскачат. Embarassed
krissie,моля те кажи къде си прави операцията и само повдигане ли прави или сложи и импланти.И доволна ли си от резултата. newsm78.Аз също съм навита на тази стъпка,но ме е страх на какъв пластичен хирург ще попадна,затова предпочитам да имам малко информация и отзиви.
Karen,а на коя фирма е този модел?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
На Excite e, българска фирма.
Много съм доволна от тях и накрая ще  излезе, че им правя реклама.  Embarassed

# 14
  • Мнения: 4 053
На Excite e, българска фирма.
Много съм доволна от тях и накрая ще  излезе, че им правя реклама.  Embarassed

е,нали за това коментираме,
пък може и някой лев да изкараш Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт