Хуск

  • 91 624
  • 11
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 702
Момичета, искам да попитам някоя от вас пила ли е хуск и доволни ли сте от ефекта. За отслабване говоря.
И още нещо: на инструкцията пише, че регулира дейността на червата и улеснява изхождането. Има ли опасност да се привикне към него или да се наруши равновесието на перисталтиката - тъй като аз подобни проблеми нямам, не  ми се иска да си създам сама някой.
Изобщо споделете всякакъв опит и впечатления от този продукт.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 268
В няколко теми вече пиша за ХУСК.Той реши проблемите на дъщеричката ми,която е на 4 години и не ходеше до тоалетна по цяла седмица,че и повече.Направо беше ужас.От както й давам Хуск,напълно се нормализира изхождането и тя вече не изпитва страх,защото не я боли.Наистина регулира дейността на червата и е напълно безвреден,защото представлява една билка на фибри.

# 2
  • Мнения: 4 053
а какво точно представлява този хуск,като продукт  newsm78
интересувам се за синът ми,който има проблеми с изхождането

# 3
  • Мнения: 266
Представлява обвивки от семената на бял живовляк- абсолютно натурален продукт. Пих го около 3-4 месеца, оправи ми проблемите със стомаха. Отслабнах малко, но мисля че се дължи на това че като запълни стомаха (фибрите с 2 чаши вода...) не ти се яде въобще.
Само добри отзиви имам за хуска.


Информация от една брошура:През последните години все повече хора се оплакват от запек, лениви черва, колит, гастрит, редуване на състояния на запек и диария (раздразнено дебело черво), хемороиди, повишен холестерол и кръвна захар и др., както и със свързаните с тях сериозни последствия за нашето здраве.
Твърде често малки промени в начина ни на хранене са достатъчни, за да помогнем на организма си да се справи с тези проблеми.
Диетолозите са установили, че наред с ценните витамини и минерали, ние трябва ежедневно да си набавяме по около 25 – 30 грама фибри. Натуралните фибри са онази част от растенията, която не се смила, нито усвоява от организма ни. Те обаче, са задължително условие за нормалната работа на храносмилателната ни система.
Фибри си набавяме от плодовете, зеленчуците, житните продукти и ядките. Те не се съдържат в месото и млечните произведения. Фибрите се различават по своя състав и действие. Най-пълноценен ефект имат т.нар. комплексни фибри.

Какво е ХУСК?
ХУСК е изцяло натурална добавка към храната. Тя представлява чистите бели обвивки от семената на растението Plantago Ovata Forsk - бял живовляк. В източната и европейска народна медицина те се използуват от векове поради ценните им свойства.

Как действат фибрите ХУСК?
Действието на фибрите ХУСК е многостранно. То се дължи на факта, че съчетава регенериращите и антисептични свойства на живовляка със спесифичния вид растителни фибри – комплексни, водоразтворими, вискозни.
Приети на гладно, с достатъчно количество течности, по пътя през стомаха и червата фибрите ХУСК набъбват, като същевременно изпускат растителна слуз, подобна на желе, която намазва стените на стомаха и червата и ги предпазва, като дава възможност на лигавиците да се възстановят (при леки възпаления, гастрит, колит).
Фибрите ХУСК правят своеобразен вътрешен масаж на стените на червата и така активизират и поддържат силата и контракцията на чревната мускулатура.
Като набъбват, фибрите увеличават обема на чревното съдържимо и нежно...
... стимулират изхвърлянето му от системата без болки и проблеми. ХУСК действа като мека, нежна четка за стомашно-чревния тракт. Тези негови качества го правят подходящ при лениви черва, запек и дивертикулоза, при хемороиди, а също при синдрома „раздразнено дебело черво”.
Фибрите ХУСК служат за храна на полезните бактерии в червата, което ги прави ефективни при диарии и за възстановяване баланса на чревната микрофлора.
В дебелото черво ХУСК се свързва с лошия холестерол и захарта, с попаднали чрез храна, вода и др. химически вещества, някои тежки метали, с отровите, получени в процеса на чревното гниене, и се изхвърлят навън. Това прави ХУСК ефикасен при хиперхолестеролемия и свързания с нея риск от коронарни сърдечни заболявания.
Също за понижаване нивата на кръвната захар при болни с диабет тип II.
Поради това, че фибрите ХУСК набъбват многократно в стомаха, те създават чувство за ситост. Това е предимство за тези, които искат да намалят или поддържат теглото си в нормални граници.
С цялостното си действие ХУСК спомага за елиминиране на токсините по естествен начин, като помага на тялото да се пречисти и води до общо чувство на комфорт.

# 4
  • Мнения: 1 241
В аптеките ли се продава, в какви разфасовки е  и колко струва?
Мерси предварително

# 5
  • Мнения: 1 564
В аптеките ли се продава, в какви разфасовки е  и колко струва?
Мерси предварително
И аз се интересувам от това? newsm78

# 6
  • Мнения: 3 268
В аптеките се продават,има различни форми,но аз вземам за малката фибрите на Хуск.1 опаковка струва 8-9лв и на нея й стига за повече месец и полувина,защото се дава само по една мерителна лъжичка на ден.За възрастни 3-4 мерителни лъжички.Аз го давам с кисело мляко.То по принцип няма вкус,почти никакъв.

# 7
# 8
  • Мнения: 62
Отскоро се продава Хуск на капсули а не насипно, който според мен е отвратителен на вкус. Капсулите са 225 в опаковка и се пият :6-9 кап. 1-2 пъти дневно и струват 30лв. Вече пия втора опаковка и с огромно съжаление казвам, че на мен НЕ ми действа  Cry
Не само, че не отслабвам но и се запекох още повече, заради което всъщност го пиех. В началото мислех, че пия много малко вода с капсулите - увеличих количеството но нямаше резултат. По принцип съм чувала само хубави отзиви за Хуска и не разбирам защо на мен не ми действа  #Cussing out .

# 9
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
mama_nia, капсулите се пият поне с 2-3 чаши вода, а през деня трябва също да се пие много вода, тъй като има обратен ефект (както при теб). Тоест, Хуска има двойно действие- подобрява храносмилането и спомага изхождането, когато се приема с повече вода, или води до затягане, ако се приема с по-малко. Също препоръчвам на тези, които йм е неприятен вкуса, да си го разреждат в 50:50 вода и портокалов сок Peace

Искам само да добавя, че ефекта на отслабването е 'глупости на търкалета' (простете за клишето...). Няма такива филми, единственото хубаво нещо е, че фибрите набъбват в стомаха и създават усещане за ситост, но директно отслабване от тях НЕ Naughty

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 702
В аптеките ли се продава, в какви разфасовки е  и колко струва?
Мерси предварително

На мен ми предложиха в аптеката опаковка от 100 гр. за 9.20лв. За възрастни дозата е 6-9гр. дневно, т.е. 4-6 мерителни лъжички.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 753
Пробвах Хуск веднъж, но ми беше невероятно ужасен на вкус .  Crossing Arms

А иначе и аз съм чувала, че много помага.

Общи условия

Активация на акаунт