Дайте мнението си за две именца :)

  • 3 635
  • 117
  •   1
Отговори

Анкета

Гого или Гриша, моля гласувайте! Simple Smile (Но имената са точно така, а НЕ Григор,Георги)

Опции:

  • Варна
  • Мнения: 911
Какво мислите, звучат ли ви нестандартно или ви харесват?

# 1
  • Мнения: 5 362
Гриша.

# 2
  • Мнения: X
Гласувах за Гого, но мисля , че можеш да си го кръстиш Георги а после кой както иска да му казва, а и в последствие както му харесва на него. Гого, Жоро, Жоре.....незнам, това са все варианти ( със сигурност има и още), на много хубаво име. Мъжа ми се казва така, малкия му вика тати Гого, аз му казвам Жоро, като му се подмазвам му казвам Джоузеф:), а като съм ядосана Георги ! Харесват ми всички тези неща много повече от Гриша Wink И все пак ако само между тези двете имена ти е колебанието, определено Гого Peace

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честно казано и двете не ми допадат,но решението си е ваше.Гого за бебе горе долу върви,но като порасне... Sad

# 4
  • Мнения: 2 019
на мен лично не ми харесват

# 5
# 6
  • Мнения: 473
Гриша ми харесва повече, Гого не звучи сериозно.

# 7
  • Мнения: 2 677
Гриша по ми харесва. Гого върви на умалително, но като цяло име не ми се връзва.

# 8
  • Мнения: 4 965
Честно казано и двете не ми допадат,но решението си е ваше.Гого за бебе горе долу върви,но като порасне... Sad

И аз мисля така. За малко детенце, става, но си представям някой двуметров мъжага, който се представя като инж. Гого Русев или д-р Гого Карапетров, или адвокат Гого Страшимиров (примерно). Хич не ми се връзва.
Гриша по-става, ама пак е умалително.
Другият вариант също би бил странен - ако е дребен и слаб, а се казва Гого. Асоциацията би била много особена.
По-добре го кръсти с "цяло" име, а после му викай на галено както решиш.

# 9
  • Мнения: 4 447
Аз съм за Гришата. Гого е прекалено жалено някак. Представи си Гого Иванов Михаилов, на 43.... някак не върви, за дете е сладко, ама после?Stuck Out Tongue Кръсти си го с пълното име и после му казвай Гого Stuck Out Tongue или Гришко Simple Smile
 Whistling

# 10
  • Мнения: 492
На мен не ми харесват.

# 11
  • Мнения: 14 133
на мен лично не ми харесват
И на мен!!! Кръстете го Георги и пак му викайте Гого!!!

# 12
  • Мнения: 3 634
Извинявай, но и на мен не ми харесват. На някой дядо ли гледаш да угодиш?  Flutter 

# 13
  • София
  • Мнения: 245
Кръстете го с цяло име и му спестете неудобството, което ще изпитва в противен случай като порастне. После можете да го наричате, както си искате. Но ако толкова държите на тези  имена, по-добре Гриша.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Гласувах за Гриша и това е име, което много харесвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт