Имали ли са бебетата ви такъв период

  • 1 542
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
От 4 дни, бебка не ще да спи през деня, да и се събират от 30 мин. до 1,5 часа за целия ден сън. Поради тази причина е киселка, но дори и да се опитвам да я приспя, тя не иска. Като заспи, спи по 30 мин. и се събужда. Незнам дали е криза на растежа. Не ми изглежда да е болна, незнам просто какво става. По колко време спяха вашите бебоци на тази възраст. Иначе през нощта си спи непробудно. Не мисля и че е гладна или нещо друго. Моля кажете ми вашите мнения. Имали ли сте такива периоди? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 362
Аз лично не съм се сблъсквала с подобно нещо-Кали спеше много-и през деня и през нощта.
Но на една позната детенцето е точно като вас.Вече стана на 8 мес. и продължава да спи така на пресекулки.Докато заспи и се събуди.Честно да ти кажа незнам на какво се дължи,но тези периоди отминават-споко!А и сте още много мънички,така че търпение! Peace

# 2
  • Мнения: 4 447
Ами и ние сме така, между яденетата и играта спинка по 30-40-60min, зависи. Ако излезем навън може да откара и над 2-3 часа. Ние не сме кисели, давам бибата и се унася сам. Забавлявай го. Бебетаат  Naughty нямат кризи на разтея, си мисля аз:)  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 499
Разбира се.Нормално е.Колко пъти още ще си промени режима на спане.... Whistling

# 4
  • София
  • Мнения: 897
Симона като цяло спи много, но наистина имаше един  период от няколко дни, в който почти не спеше през деня. Сега пак се случва понякога, когато е превъзбудена.

# 5
  • Мнения: 674
 Да, случва ни се отвреме-навреме. Понякога обаче е будна в добро настроение, а друг път - будна в лошо насроение.  Второто е много весело, когато имам изпит на следващия ден! smile3511 Но минава, не се притеснявай!

# 6
  • Мнения: 2 159
и ние сме така след 3-тия месец, понеже нощем  спим, не спим през деня, само 2 пъти по 30мин

# 7
  • Мнения: 2 723
Моя син спеше, но децата са различни, сигурно се настройва още бебо, не се притеснявай Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 622
Ха т'ва все едно аз съм го писала. Децата ни са връстници и моят се държи по същия начин- спи цяла нощ от 20.00 до 7.00-7.30 (яде по 2-3 пъти на нощ,но веднага заспива) и цял ден я дремне 30-40 минути, я не. И на мен ми беше странно в началото,но сега свикнах-всичко правя вечер.

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не се шашкай има и такива периоди.

# 10
  • Мнения: 2 309
Точно на вашата възраст почна така да спи и до ден днешен е така - като "гърмян заек" подскача на най-малък шум, а и дори да е абсолютна тишина се буди сама и реве, че й се спи още, аз пак я приспивам и така по 2-3 пъти, докато направи един сън от час и половина Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 721
Много бебчета са така на тези месеци - през деня спят два-три пъти по 30 минути. Не е нещо необичайно.

# 12
  • Мнения: 1 273
Уф, слава Богу не сме единствени.

# 13
  • Мнения: 1 321
И ние с влизането в 3-тия месец и коренно се промени.Започна да спи по много малко за цял ден му се събираха максимум 2 часа постоянно плачеше за сън но не не ги затваря тия очи и това си е.Сега вече е по-спокоен и си изгради режимче.Не се притеснявай период е ще премине.Просто бъди по-търпелива. Hug

# 14
  • Мнения: 603
Да не те плаша, но ние все още сме си така. Спи 3 пъти по 30 - 40 минути през деня. Но предпочитам да си спи през цялата нощ отколкото през деня и после цяла нощ да е будна.
Бебка заспива в 20 часа и се събужда в 6 за мляко и после пак спи до 8.

Общи условия

Активация на акаунт