Каква прическа за много къдрава коса?

  • 3 878
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 416
  Една моя приятелка има много светло руса и  къдрава(а ля негър) коса.Средна дължина.Най-често я вързва на опашка или я пуска свободно.
  Иска й се да промени прическата си.Имате ли някакви идеи(по възможност със снимки) за прически с подобен тип коса?

# 1
  • Мнения: 1 120
освен изправяне с преса,и оттам да се правят прически,не се сещам.
винаги съм искала да имам такава коса,ех мечтиии

# 2
  • Мнения: 1 236
  Една моя приятелка има много светло руса и  къдрава(а ля негър) коса.Средна дължина.Най-често я вързва на опашка или я пуска свободно.
  Иска й се да промени прическата си.Имате ли някакви идеи(по възможност със снимки) за прически с подобен тип коса?
Ако имам коса като на приятелката ти няма и да помислям за при4ески....Ще си я нося пусната и ще "събирам" погледите Laughing с това богатство Laughing....Моята е къси4ка и тънка,а така ми се иска дълга и къдрава Cry

# 3
  • Мнения: 7 416
  Благодаря на отговорили...  bouquet
  Само това ли са идеите? Thinking

# 4
  • Мнения: 365
Аз също съм с къдрава коса (не чак ала негър). Преди години също като твоята приятелка се чудех каква прическа да си измисля, тъй като ми се струваше, че косата ми е супер безформена. Реших да се пострижа на "стъпала" и  от тогава съм само така. За да не стои много бухнала и оформям къдриците с балсам и наистина ми харесва как изглежда. Ако те интересува ще кача снимка, но едва довечера ще имам време да го направя.

# 5
  • Мнения: 1 120
Аз също съм с къдрава коса (не чак ала негър). Преди години също като твоята приятелка се чудех каква прическа да си измисля, тъй като ми се струваше, че косата ми е супер безформена. Реших да се пострижа на "стъпала" и  от тогава съм само така. За да не стои много бухнала и оформям къдриците с балсам и наистина ми харесва как изглежда. Ако те интересува ще кача снимка, но едва довечера ще имам време да го направя.
да това е вариант.силно етажирана и още по-силно филирана,та да се вземе от обема

# 6
  • Мнения: 315
Аз също съм с къдрава коса и я подстригвам на етажи,след това я намачквам с пяна и стои добре .Не я съветвам да я филира защото съм го правила и резултата беше ужасен.

# 7
  • Мнения: 1 120
филирането не взима ли голяма част от обема?аз пък си мисля,че ще е по-добре  Thinking
моята коса е чуплива и е силно филирана.преди не ми беше филирана и ми стоеше като на чау-чау  Joy

# 8
  • Мнения: 17 407
КАк би изглеждала много къдрава коса( и аз съм с такава), подстригана на етажи newsm78 МОля за снимка, защото аз нещо не си се представям така. Все пак има разлика между чуплива, къдрава и много къдрава коса Wink

# 9
  • Мнения: 7 416
Аз също съм с къдрава коса (не чак ала негър). Преди години също като твоята приятелка се чудех каква прическа да си измисля, тъй като ми се струваше, че косата ми е супер безформена. Реших да се пострижа на "стъпала" и  от тогава съм само така. За да не стои много бухнала и оформям къдриците с балсам и наистина ми харесва как изглежда. Ако те интересува ще кача снимка, но едва довечера ще имам време да го направя.
    Интересува ме...когато имаш време,нали ще я качиш?

# 10
  • Мнения: 7 416
КАк би изглеждала много къдрава коса( и аз съм с такава), подстригана на етажи newsm78 МОля за снимка, защото аз нещо не си се представям така. Все пак има разлика между чуплива, къдрава и много къдрава коса Wink
  Да,Венера,права си,има голяма разлика!
  Нейната(на приятелката) коса стои направо като шапка!

# 11
  • Мнения: 105
И аз съм къдравелка..."Родих" се след "откриването" на балсамите без отмиване и пяната - вече горе-долу се справям с косата си!  А относно приятелката ти - посъветвай я да отиде в професионален фризьорски салон, където правят химическо изправяне на коса/обратното на къдренето Laughing/. Издържа няколко месеца и много по-лесно се правят различни прически. Heart Eyes

# 12
Здравейте! Искам да помогна с идея, но за съжаление  няма голям избор за прическа  на такъв тип коси.Действително може да се направи етажиране  и филиране на косата без да се скасява прекалено много горният пласт.Задължително е използването на продукти като пяна,аз горещо препоръчвам силиконовия гел за къдрици на "СЕЛЕКТИВ".Това е италианска марка козметика за коса и всичките им продукти са страхотни.Можете да ги закупите от фризьорските салони.

# 13
  • Мнения: 365


Това ми е прическата. Имай предвид, че тук косата ми е малко изправена. Сега се сетих, че имам приятелка с негърски къдрици и е прическата и е същата, но горния пласт е по-дълъг.

# 14
  • Мнения: 7 416
    Благодаря за снимката!
    Мулти Комплименти!!!Много си хубава!
    Ще я покажа на моята приятелка.
    Благодаря на всички за идеите ви!

Общи условия

Активация на акаунт