Не наддаваме

  • 1 041
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Кажете ми има ли и друго бебе на света, което на 7 месеца
 тежи 6500кг. и е 66см.
Защото моето дребосъче много ме притеснява вече - наддала е само 200гр.
този месец, а си хапва с апетит, много е жизнена, много е весела, ака по 3 пъти на ден,
но не наддава и това е.
а се роди 1 месец преди термина 2800кг.
Не знам да се притеснявам или е нормално.

# 1
  • Мнения: 1 701
Споко бе, човек!  Grinning Ти не си ли чувала/чела, че бебетата само през първите няколко месеца наддават по кило? Че 200 гр. не са нищо, я се стегни!  Naughty

# 2
  • Мнения: 1 321
Я не се притеснявай. Hug
И ние сме финнички и не наддаваме кой знае колко.Освен това в 6-тя месец децата удвояват теглото си вие сте го удвоили така че споко.Това че расте по-бавно не е болка за умиране.И аз се притеснявах до скоро но като сте здрави,игриви и жизнени няма повод за притеснение.
Успех. Hug

# 3
  • Мнения: 47
А вие колко тежите Jane?

   

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не знам дали ще те успокоя,но дъщеря ми е придала 50 гр. за месец

# 5
  • Мнения: 101
Ние на тези месеци бяхме 8.900 и 70см, само през 3мес и 8 м качахме само по 350-400гр,а на последната консултация преди три дни е качил само 200гр и 1 см

# 6
  • Мнения: 1 701
А вие колко тежите Jane?

   
47 кг.  Mr. Green Ако питаш за Калина - тя на 7 мес. беше близо 8 кг.
Знам сега, че ще си кажеш - лесно е да се говори отстрани и да се успокоява, но наистина децата наддават все по-малко и по-малко в сравнение с първите месеци! Нали сама казваш, че бебешорката е жизнена, весела, хапва си... какво повече? Аз пък имам обратното притеснение /е, притеснение е силно казано/ - за последния мес. мойта мома е наддала 800 гр.  Shocked - като кърмаче на 1 мес., въпреки че яде по-малко от връстниците си и то само 4 пъти на ден!  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 209
може да си сигурна, че има!!само за сравнение - нние сме на девет месеца и тежим 7,800 и сме 71 см!манекенка само на дължина расте!!сигурно и ние сме били в седмия месец , колкото вас!!! Peace

# 8
  • Мнения: 390
Ние пък се родихме 2.100кг 20 дена преди термина-що се шашкаш?и сега сме 5.150кг.,а сме почти на 5 месеца.Щом детето си е добре,жизнено и си пишка и ака,няма проблеми-ми вие сте  в 7 месец-нормално е да наддавате по 200г.

# 9
  • Мнения: 398
Щом като е жизнена и си хапва с апетит (особено ако е изключително кърмена) няма повод за притеснение.  Peace

# 10
  • Мнения: 4 915
При навършени 6 месеца трябва да е удвоило теглото от раждането.
Твоето бебе го е направило.

Всичко е наред.
  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 209
Вики, например, за последните 3 месеца е наддала общо 800гр (300+300+200), но иначе си изглежда жизнена и здрава. Мисля, че няма за какво да се притесняваш Hug
А по-добре ли е да е с наднормено тегло?? Naughty

# 12
  • Мнения: 2 159
Я не се притеснявай. Hug
И ние сме финнички и не наддаваме кой знае колко.Освен това в 6-тя месец децата удвояват теглото си вие сте го удвоили така че споко.Това че расте по-бавно не е болка за умиране.И аз се притеснявах до скоро но като сте здрави,игриви и жизнени няма повод за притеснение.
Успех. Hug
Peace

# 13
  • Мнения: 3 089
в първите 6 месеца от живота си е добре бебето да удвои теглото си.
твоето бебе го е направило, значи всичко е о.к.
а е повече от тобре, че ти не наддаваш заедо с бебето  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 109
Моята манекенка е към края на 8-я месец и е 6,600.Роди се 2,400.Не се притеснявай, вие поне си хапвате, а ние и това не правим.

Общи условия

Активация на акаунт