За лютеницата

  • 9 858
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 586
Ако е домашна - едросмляна, ако е купешка - ситно Thinking

Подкрепям  Peace
Иначе като марки харесвам Филикон, Дерони... Случва се и други марки да ми харесат, но не помня имена и видове. Laughing

# 46
  • Ст.Загора
  • Мнения: 676
Обичаме домашната лютеница на мама. Когато няма си вземаме от Била, едро смляна от витрината със салатките.Много е вкусна.

# 47
  • Мнения: 22 867
Домашна едросмляна, а от магазина купувам "Тодорка" - вкусна ми е, пък и пише, че не съдържа изкуствени оцветители и консерванти. Кой знае дали е вярно, но.................допада ми на вкус.

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 23:34 от labrex

# 48
  • София
  • Мнения: 10 825
То е ясно, че всички предпочитаме домашната лютеница.  Sunglasses Въпроса ми беше за тази, която се продава по магазините

# 49
  • Мнения: 11 607
То е ясно, че всички предпочитаме домашната лютеница.  Sunglasses Въпроса ми беше за тази, която се продава по магазините

То аз така отговорих, а после си помислих,че вината е у мен и не съм разбрала правилно въпроса, защото въобще не споменах за лютеницата на мама... Но да си призная в последно време нещо не ям никаква лютеница... много киселини имам после....

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Харесвам и едро и ситно смляна зависи от марката. На Марко е едро смляна и я харесвам, но на Дерони предпочитам ситно смляната.

# 51
  • Мнения: 431
Предпочитам домашна , но тъй като от отдавна вече не правим  купувам само едро смляната на Олинеза Naughty

# 52
  • Мнения: 5 475
и двата вида.

# 53
  • Мнения: 6 958
Като гледам анкетката, само аз съм дала глас, че не я харесвам  Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 691
Щом е лютеница, не подбирам много. Обожавам я всякак! Само да не люти.

# 55
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз предпочитам вкусната лютеница- без значение дали е едро или ситно смляна. Peace Правя домашна, но винаги не ни стига за цяла зима и купуваме и от магазина.

# 56
  • София
  • Мнения: 160
Предпочитам домашна , но тъй като  вече не правим  купувам само едро смляната на Олинеза .  :peace Тази година съм решила да си направя
Кажете някой правил ли е в машината? Как е на вкус и какво количество става.

# 57
  • Мнения: 2 825
Предпочитам едро смляна  Peace
За съжаление тук избора ми не е много голям и ям каквато има  Wink

# 58
  • Мнения: 3 388
Харесвам само домашната лютеница, едросмляна.

И аз.

И аз така  Peace Мисля, че имаше една на Дерони, доста вкусна, мммм   chef Отсега ми е в списъка  Crazy

# 59
  • Мнения: 534
Предпочитам ситно смляна или таз която мама правеше едно време,
ама сега вече не прави  Sad

Общи условия

Активация на акаунт