Капсули за отслабване или номера на китайката -5

  • 17 728
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Айде, по заръка на Монда, пускам новата тема Wink


Ето я и старата.

Пишете, не се свИнете Mr. Green

# 1
  • Мнения: 13 512
Ще видите като се завърне монда,какви резОлтати ще ви обади!

# 2
  • Мнения: 230
О, не, за бюста нямам притеснения, не че не искам да имам красиво оформен бюст, ама жертвам    ВСИЧКО   за да имам талия и хубаво коремче! Радвам се, че и на тебе ти е помогнало! Де да знам - мислите ли мили дами, че ако качвам само на корема и на паласки, там и ще отслабвам? То трябва да пробвам де, и така и ще направя, но да ви питам де за.............кураж

# 3
  • Мнения: 10 758
Ще видите като се завърне монда,какви резОлтати ще ви обади!
А не ме нахъсвай де Wink
Все още не съм почнала 3-тата опаковка ooooh!
Баси мързела съм...

# 4
  • Мнения: 13 512
хайде да не си отварям аз устата, че ме е срам Embarassed

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Като Ви четох назад във времето и реших и аз да стана "китайка". Вече шести ден съм в отбора . Не ми се яде и това е много добре. От страничните ефекти само "сухото" в устата ми се появи .Ама се преживява. Все още не мога да преценя дали има някакви  резултати.

# 6
  • Мнения: 1 339
Дайте да се запиша и аз да следя какво що става  Grinning
Успехи на всички, които са започнали  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
Момичета продължавате ли да пиете хапчетата? Аз след оня репортаж ги спрях, ама сега се чудя дали да продължа...

# 8
  • Мнения: 1 455
Днес съм се наканила да отида и да накупя няколко опаковки.
Записвам се в темата Peace

# 9
  • Мнения: 2 829
и аз се записва Laughingсъс сигурност ще си купя още една опаковка,,,да изпия  заради тези пусти 2 кг останали,,до сега бях в почивка,,,т.е. нищо не съм пила,,и успях да задържа Peaceи съм доволна от капсулите Peaceмисля след великден да започна да пия,,,обаче ако се "освиня"  Joyпо празниците newsm78,май-май---в понеделник ще ходя да си купя

# 10
  • Мнения: 10 758
Момичета продължавате ли да пиете хапчетата? Аз след оня репортаж ги спрях, ама сега се чудя дали да продължа...
Мдаааа....даже след репортажа  ме нахъсаха още повече.

# 11
  • Мнения: 160
Разпис  Peace
И аз почвам 4-та опаковка, ама много не ги пия редовно.
Резултат: - 5кг.

# 12
  • Мнения: 1 339
Взех си и аз 4та опаковка. Утре сутрин ги почвам.
Писна ми вече от тая лакомия корема все ми е подут от ядене. Дори и да не съм качила не мога да понасям надутия си корем като балон....
Нищо, че идва великден... до тогава има 1 седмица.
Успех на всички, които пият.

П.П. Имаше някакви нови модели китайски капсули. Пак в розова и синя опаковка, но бяха доста по-големи опаковки. Попитах касиерката какви са, но тя малко я мързеше да работи и само ми се сопна, че били за 15 дни и били от някви водорасли.... Реших да не нахалствам повече с въпроси, че беше доста оттегчена и без това.
Някоя, която е ходила скоро на Пиротска има ли идея какви са новите капсулки ? Дали са също толкова ефикасни като тези и каква е цената им  Mr. Green
Благодаря предварително ако някоя знае и отговори Wink

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 16:38 от sisin4e

# 13
  • Мнения: 13 512
Ooh,vtori den gi piq,no apetityt ne iz4ezva.aman ve4e.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Ooh,vtori den gi piq,no apetityt ne iz4ezva.aman ve4e.

Аз, само да споделя, че не пия нищо, нямам апетит, но се насилвам да ям.Аз съм като една млада майка за бебето си - като видя, че не ми се яде, бързам да поправя "грешката" Sick
Резултатът - 7 кила отгоре.
Май не съм за хапове, а за психолог.Или за бой, все тая. Banghead

Успех на всички вас!

Общи условия

Активация на акаунт