Колко кг наддадохте в 9 месец от бременността?

  • 22 400
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 098
Много мами са ми казвали, че в 9 месец се качвало бързо и по много. Доста повече от останалите месеци. При вас как беше? Grinning

# 1
  • Мнения: 1 986
  Мисля,че при всеки е строго индивидуално-аз качвах всеки месец по 1 кг.,в 7-ия-2 и в 9-ия -2кг. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 622
ох не знам точно колко, но се оказа че за цялата бременност съм качила 30 !!!!
Към 12-13 бях смъкнала само в родилното, а сега имам още 12 за сваляне  Tired

# 3
  • Мнения: 332
Може и да не ми повярвате, но като забременях бях 52кг., а в 9 месец бях 59кг.Стигнах и 60кг., но последната седмица свалих 1кг. Никога не съм се ограничавала в нищо, просто нямах голям апетит.  Хари се роди 3,550кг и 50см.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 032
Може и да не ми повярвате, но като забременях бях 52кг., а в 9 месец бях 59кг.Стигнах и 60кг., но последната седмица свалих 1кг. Никога не съм се ограничавала в нищо, просто нямах голям апетит.  Хари се роди 3,550кг и 50см.  Peace

Еее, такива жени като теб трябва да ги забранят със закон smile3534 Аз качих 20 кг до 7 месец и въпреки че коремът ми продължи да расте и стана огромен в 9 месец не бях мръднала в килограмите (не че и тези 20 ми бяха малко де)

# 5
  • Мнения: 451
Незнам точно колко, не повече от килограм. Аз за цялата бременност качих 7 почти 8 кг.Като забременях бях 52-53, а преди раждането 60.

# 6
  • Мнения: 183
аз качвах по малко до към седмия месец и после само корем и нито грам повече Winkдаже в деветия свалих един килограм и докторът ми се шашна ,че бебето ще бъде малко и че свалям килограми,но....Дейвид се роди 3.850кг.52см.и за един месец покрай грижите за него и батко му си върнах предишните килограми без следа от корем и разни други негативни последствя Rolling Eyesно наистина при всеки е индивидуално,важното е ти да си добре и бебо  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 232
не нее вярно,относително е,аз в деветия не качих и грам пазих се защото имах доста добре изразени оттоци,за цялата бременност качих15 с раждането свалих 10,сега не се ограничавам и две седмици по-късно съм още -3,или почти съм на входна позиция така че не се притеснявай Hug

# 8
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
До началото на 8-мия бях качила 10 кг,обаче после за съвсем кратко време (няма и месец) - още 3. Вече съм в 9-тия месец и спрях да качвам.
Та сметката до момента е плюс 13 Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 371
Аз качих 32 кг.  Mr. Green Няколко дни преди да родя бях 82 кг.  Sick Даже сега не мога да повярвам!!!  newsm78
Последните ми 7-8 кг са в деветия месец. Добре, че отслабвам ... Hug

# 10
  • Мнения: 3 695
В 9-я месец не качих почти нищо, общо равносметката беше +10 кг за цялата бременност.

# 11
  • Мнения: 6 461
През първата ми бременност наддадох около 29 кг.
През втората 19кг.

# 12
  • Мнения: 1 101
В 9-ия месец не бях качила почти нищо.

# 13
  • Мнения: 2 677
В деветия месец качих 500 гр.

# 14
  • Мнения: 1 174
Килограм и нещо.

Общи условия

Активация на акаунт