Препоръчайте бойлер :)

  • 3 578
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Изчетох старите теми, но са доста стари и предполагам има нови по-добри модели на пазара. Ще съм ви благодарна да ме посъветвате какъв да си вема  Hug Само да допълня, че ми трябва по-голям бойлер, защото мислим да го използваме за банята и кухнята.  Rolling EyesТрябва да го купим в понеделник, за това нямаме много време за размисъл, а нищо не разбираме от бойлери.

# 1
  • Мнения: 2 591
ние сме с Дипломат! има някакви допълнителни анодни защити и разни джаджи, доволни сме!  Peace размера можете да изберете на място - възможности има много! Wink

# 2
  • Мнения: 4 916
Дипломат  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Елдом Инвест имат нови серии - ето тук http://www.eldominvest.com/. Нашият е най-обикновен хоризонтален, засега сме доволни Peace

# 4
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
Стибел Елтрон Simple Smile
има 10годишна гаранция!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
"Дипломат"  newsm10

# 6
  • Мнения: 2 494
Препоръчвам ти Дипломат.
Ние взехме Елдом инвест хоризонтален, защото искахме да е със серпентина, а Дипломат нямаха такъв модел. Засега не мога да кажа отзиви, защото още не сме го ползвали Peace.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 603
Ползваме ТЕСИ от 4-5 години. По принцип съм свикнала с ТЕЦ-а и бойлера за мен беше голямо неудобство, но свикнах, какво да се прави. Живеем в гарсониера двама души /скоро трима  Grinning/ стига за банята и кухнята без проблем /и без маски за коса на които пише " ..и изчакайте 10-20 мин.  Joy"/

# 8
  • Мнения: 7 430
И ние ползваме при родителите ми Дипломат Peace и сме много доволни.
Ако ви трябва по-голям има по 80 и 100л. и повечето са с една серпентина.

И ние скоро ще купуваме, но на нас ни трябва с 2 серпентини, а на Дипломат няма Tired и май като megan@ ще купуваме друга марка... Confused

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Само НЕ Хасковските МАТЕВ (май така се казваха).4 месеца след слагането протече,а когато дойдоха да го запояват, казана се ракапа от нагряването .

# 10
  • Мнения: 332
Мерси за помощта. Харесахме на Дипломат един хоризонтален 120л. Не е нераждавейка, защото те са доста по-скъпи  Sad А между другото, оказа се, че Дипломат и Елдом Инвест са едно и също  newsm78

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
ние сме с Дипломат! има някакви допълнителни анодни защити и разни джаджи, доволни сме!  Peace размера можете да изберете на място - възможности има много! Wink
Нашите имат такъв 120литра и са доволни Peace

# 12
  • Мнения: 9 481
Ако не сте купили, те съветвам да си вземете проточен.
Не се чака да нагрее-започва да топли в момента на пускане на водата.
Не си ограничена в количеството топла вода.
Можеш да го ползваш за колкото батерии решиш./това до някъде зависи от марката, защото има и някои които не могат.../
Малки са и не заемат място, няма НИКАКВА опасност да гръмне ако не сработи защита, тъй като нямат водосъдържател.
Мнооого икономични-това май трябваше да е на първо място Wink

# 13
  • Мнения: 732
Мерси за помощта. Харесахме на Дипломат един хоризонтален 120л. Не е нераждавейка, защото те са доста по-скъпи  Sad А между другото, оказа се, че Дипломат и Елдом Инвест са едно и също  newsm78

Да една и съща фирма ги произвежда. Просто едните са с лепенка Дипломат, а другите Елдом Инвест  Mr. Green

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Стибел Елтрон Simple Smile
има 10годишна гаранция!

хехехеееееееее  Joy, на кое?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт