Идеи за tattoo.

  • 4 302
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 805
След 10 години брак, с милото най-накрая решихме да наденем брачни халки и то завинаги, защото ще си ги татуираме.
Какво ли не писах в търсачката ( finger tattoo, marriage tattoo, wedding tattoo ), резултатите са повече от оскъдни.
Попадали ли сте на нещо подобно?
Дайте идеи  Blush

# 1
  • Мнения: 1 100
Ей, готина идея.  Grinning
Най-добре ще стои две чертички, просто изчистено. Без никакви маймунджалъци.

# 2
  • Мнения: 5 877
Имената.

Иначе в нета има,
http://z.about.com/d/tattoo/1/0/M/o/ring.jpg
Мен не ме кефи как стои обаче.

# 3
  • Мнения: 696
Тези видя ли ги? Има интересни неща.

# 4
  • Мнения: 1 629
имената като плетеница ми се стува добра идея. Но, не съм виждала Thinking

# 5
  • Мнения: 5 577
имената като плетеница ми се стува добра идея. Но, не съм виждала Thinking

И на мен така ми се стува най-добре, плетеници и други шарки ще станат големи - а според мен трябва да е нещо фино. Но пък и трябва да прилича на халка, не просто на татуировка. Thinking

Може би някакви очертания и имената вътре, но в готически стил изписани, или нещо подобно разбира се.

Идеята ви е прекрасна и много интересна, аз лично за пръв път чувам.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 629
Ей, дребно! Моето стува е просто lapsus calami, а твоето финНо, а, а???

# 7
  • Мнения: 805
Тези видя ли ги? Има интересни неща.
Келтските са хубави, да.
Набелязала съм си няколко неща. Не знам обаче, дали ще станат така фини. Там са гривни, все пак. Ще импровизираме нещо. Някой от моделите с по буква в средата.

# 8
  • Мнения: 1 952
А с милото ти имате ли идея как се прави тату на това място и какво е усещането? Не искам и да мисля даже....но в любовта е така..болииии  Laughing

# 9
  • Мнения: 805
А с милото ти имате ли идея как се прави тату на това място ...?
В смисъл? Прави се с машинка.
Познато ни е усещането.
Имам татуировка на китката. Не е вярно, че около кокалчетата е по-болезнено, напротив.

# 10
  • Мнения: 1 952
Моят опит показва, че около кокалчета боли ужасно, а на пръстите почти няма меко. Но Вас щом не Ви боли, няма проблем Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз имам стилизиран трайбъл акула на едно не много видно място, но няма да забравя коментара на една приятелка по този повод: "И к'во - некой ден ше си дърт вампир с акула..." Mr. Green
Още ми кънти в ушите.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тези видя ли ги? Има интересни неща.

От тоз сайт на 3-та стр, последното фотос одобрявам. Има червено, изглежда по-специално.
На стр.2 на долния ред, средното тату ми допада. Но ще дава вид на пръстен просто, не халка, но изглежда много по-оригинално. Може вместо кръг да е продълговатост - харесвам.
Представям си нещо по-широко, а може да помислиш да някаква оптическа измама. Примерно 2 успоредни черти или плетеници, а помежду им друг вид плетиво, което да създава илюзия за движение, да е насочено нанякъде (визирам разни пръстени с подвижна част, сигурно се сещаш). Но туй художник трябва да замисли, аз не можем да рисуваме и не съм сигурен в идеята...  Party

Приятно татуиране! Peace

# 13
  • Мнения: 5 622
Аз не бих си татуирала името на любимия върху себе си(където и да било)  Rolling Eyes Днес е той, утре може да е друг..Кой знае...Няма нищо вечно  Crazy

Обмислете хубаво идеята   bouquet

# 14
  • Мнения: 805
Simple Smile
Бубс, правим го сега, защото така се чувстваме. Обмислили сме го, разбира се. Решили сме го и го искаме.
За някога ще мислим друг път. Пък и дали е нужно.
Поправимо е, по-лошо би било другото. Някои съвсем различни неща.
Ние така се и оженихме, след няколко дни познанство  Simple Smile
Ако дойде това 'някога', ще си мисля за един хубав спомен, който нося на пръста си. Надявам се.

Общи условия

Активация на акаунт