БисИри и правописни историЙ 9

  • 27 200
  • 717
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 042
Енджой и късмет в игрите днес  Mr. Green

# 1
# 2
# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и аз.
призовавам списващите тук, моля, пишете грамотно. много е смешно да изтъпаниш грешките на другите, а ти сам да бъркаш правописа. Peace Peace

# 4
  • 7800
  • Мнения: 243
и аз.
призовавам списващите тук, моля, пишете грамотно. много е смешно да изтъпаниш грешките на другите, а ти сам да бъркаш правописа. Peace Peace

Псилиутно!!!  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 677
и аз.
призовавам списващите тук, моля, пишете грамотно. много е смешно да изтъпаниш грешките на другите, а ти сам да бъркаш правописа. Peace Peace
Големи букви нямаш ли? Peace

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и аз.
призовавам списващите тук, моля, пишете грамотно. много е смешно да изтъпаниш грешките на другите, а ти сам да бъркаш правописа. Peace Peace
Големи букви нямаш ли? Peace
както казваше колегата ти Жоро01, за който ми е безкрайно мъчно - това да не е вестник?!

# 7
  • 7800
  • Мнения: 243
"...Сифурно не е сложно..."

Печатна е грешката, но ми хареса.

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 21:47 от skali4ka

# 8
  • Мнения: 150
както казваше колегата ти Жоро01, за който ми е безкрайно мъчно - това да не е вестник?!
За когото, уважаема. Добре, ще пишем грамотно като теб Simple Smile

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
може и по двата начина, Стоенчо...
за съжаление, ти и Жорката нямате нищо общо...

# 10
  • Мнения: 150
може и по двата начина, Стоенчо...
Права си, може да кажеш и "за него" и "за той"... Нямаме нищо общо с Жорката, истина. А трябва ли?

# 11
  • София
  • Мнения: 900
коФчеК  ooooh! bishop

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За тези който не разбраха не Василка -Азис иска да излиза
а в Понеделник 110% излиза Васил - Политика от Варна защото снощи към полунощ като гледах обясняваше на Тишо Винетка -магистралата ,Азо и Китайчето ЧЕ не е честно да вкарват така нагласено Христина и детето защото става неравностойнна играта той мисли така защото ще занимават с материали във вечерните емисии нас зрителите основно със сватбата и Василеви и детенце поне една седмица ще ни проплакват съзнанието с тях / между другото е прав не че сам му фенка но е умен/ и остават още 2 седмици но след като сме гледали сватби милинки дечица и 50% вече сме в капана на драмата Василеви  Rolling Eyes а всъщност на Здравко идеята му е с цялата тая лигоч да се кандидатира за кмет на есенните избори в Приморско !!
сори ама както беше тръгнал брадара мноо ме кефеше сега  Sick имам си 3 деца в къщи неща деца да гледам искам ВИПОВИ !!

# 13
  • Мнения: 3 423
Хващам се на хорото.
Забавлявам се безкрайно
на гърба на неграмотните.

# 14
  • Мнения: 270
Моля да ме "светнете" дали става въпрос само за "БисИри и правописни историЙ" от форума или просто ей така, от живота... Защото силно ме развеселява историята на една позната - секси мацка иначе, с голяма, готина кола и пр. - която се опита да ми обясни как един чиляк я нарекъл "рикша", а той, сиромашкият, ласкаво и с похот в очите я нарекъл "гейша".  Joy

Общи условия

Активация на акаунт