Отзиви за количкa CASUALPLAY Vintage Reverse

  • 14 452
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Здравейте мили мами! Hug
Прехвърлям тази тема и в На Пазар с надеждата да намеря някоя от вас с личен опит с количката CASUALPLAY Vintage Reverse. Искам да я използвам в комбинация с новата кошница за кола CASUALPLAY Prima и вярвам, че така ще ми върши работа от началото до края.
Моля ако има мами с опит с този модел, да ми напишат струва ли си усилията по внасянето й от чужбина, тъй като Малечко направиха всичко възможно да ми покажат, че не се интересуват да спечелят нов клиент.  #2gunfire Бих се радвала да включите и цената, на която сте купили количката и откъде.

Ето снимки на количката в летния й вариант:


Ето снимка на количката с кошницата за кола, която служи като кош за новородено (има напълно легнало положение):


Предварително благодаря на всички!!  Hug

# 1
  • Мнения: 795
Моята количка е Плей, но модел Т5. Коша обаче е същия - Prima easy. Откакто се е родила малката досега само него ползвам, за летния вариант ни е още рано, още повече, че облегалката на коша е на степени и мога да я повдигна до ниво седнала. Коша към количката е за дете до 10 кг. а като стол в колата - до 13. Много лесно се прикача към количката и се изважда, налагало ми се е без да будя детето да вдигам направо коша, за да се кача до вкъщи (количката оставям на приземен етаж). Аз много умувах докато се спра на този вариант и не съжалявам, страшно удобно е, коша е меко тапициран отвътре, има ограничител за главичката и колани, които също се местят на различно ниво. Голям плюс е и това, че го ползвам и в колата. От Малечко е, цената на коша е (ако не се лъжа) 380 лв. А самата количка Vintage не съм я виждала на живо и не мога да дам мнение за нея.  По принцип съм голям фен на продуктите на Play и мисля, че всеки техен модел си заслужава! Grinning Grinning Grinning

# 2
  • Мнения: 118
Diora, благодаря ти много за изчерпателния отговор  Hug Hug Hug , вече бях загубила надежда!
Тази седмица ще водя таткото да види 'яйцето' на живо в Малечко, пък и да побута S6, той доста прилича на Vintage. Стискам палци да одобри, че да поръчвам от Прага.. че време не остана!

  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 162
аз го имам само столчето за кола, има три положения за гръбчето,и няма нищо общо със стандартните столчета където бебето седи прегънато на две заради полуяйцевидната им форма.Само дето не разбрахме как се прикрепя с колана на колата, той ли беше къс  newsm78, и затова го застопорявахме с дръжката някак си. На една друга кола също не ставаше. Ако може преди да купиш пробвай  на колата да видиш дали ще стане, все пак не са малко парите.

# 4
  • Мнения: 535
И аз съм PLAY-T5, миналата година я купих от Малечко за 760лв.Доволна съм от количката и от столчето също! Peace

# 5
  • Мнения: 1 269
количката е страхотна,аз сьм се спряла на сьщия модел.моя приятелка има такава и е много доволна Peace

# 6
  • Мнения: 118
Силве, като казваш същата, за Vintage Reverse ли става дума? Мога ли да я видя? От София ли сте?

Лелеее как се въодушевих ..  Blush

  bouquet

# 7
  • Мнения: 124
Колко тежат количките на Плей ? И по-конкретно S6 , Vintage Reverse ?

# 8
  • Мнения: 118
mima28, S6 в летния си вариант тежи около 12кг; Vintage Reverse - 8.5кг; шасито отделно S6 - 9.4кг; Vintage Reverse - 6.5кг, кошницата за кола е между 4 и 5кг, добави към шасито и получаваш как стоят нещата за новородено; според мен се компенсира, защото новороденото е лекичко, а после като поотрасне, летния вариант е по-лек от кошницата, която ползваш реално до към 7мия месец (зависи бебо колко е дебел  Joy)

Както и да го гледаш, С Vintage Reverse реално винаги си мъкнеш минимум около 15кг!! А тя е от леките!! На улицата едва ли ще усетиш много разликата от 4-5кг, но по стълби... както сме ние с теб с тези вити стълбища....  newsm78 не ми се мисли просто  ooooh!

 Hug Лек ден  Hug

# 9
  • Мнения: 124
О доста е по-тежка от Джейн карерата .Като се има предвид че най-вероятно ще раждам и със секцио, май наистина ми идва много тежка  Thinking Побърках се аз тука да мисля , ще кажеш, че ще си купувам самолет  Joy, но с първото ми дете бях с тежка количка и просто не искам да си спомням как се чувствах след изкачването  ooooh!

# 10
  • Мнения: 118
И аз ще раждам секцио! честно да ти кажа, главата ми направо е бръмнала, защото това ще ми е първо бебе, парите не ги намираме на улицата и просто искам да купя най-удачните неща! Че живот и здраве и за второто да ми служат един ден!  Да не говорим че моята капризна милост се е заинатила, че количката непременно трябва да е с обръщаща се дръжка, а това значително ми стеснява асортимента  ooooh!

mima28, ти не беше ли от Варна? Защото масово варненските мами са луднали по ПегПерего колички (и аз напълно ги подкрепям, количките са невероятни) - за съжаление за София не стават, изпробвано е. Така че ето ти още един вариант, при това доста лек!

# 11
  • Мнения: 1 207
Аз съм със s4 и да ви кажа нямам оплаквания досега.Така като гледам тя е същата само че с 4 колела ,а моята е с 3.
А този модел т5 хич не ми е ясно дали е на Плей,защото в сайта няма такав модел.

# 12
  • Мнения: 1 207
Ето я доколкото се вижда.Ами тежичка е обаче бебето се вози толкова леко.Има много добри амортисиори(не мога да намеря буквата)  Embarassed
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83323&photo=39
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83323&photo=40

# 13
  • София
  • Мнения: 771
Аз съм със s4 и да ви кажа нямам оплаквания досега.Така като гледам тя е същата само че с 4 колела ,а моята е с 3.
А този модел т5 хич не ми е ясно дали е на Плей,защото в сайта няма такав модел.

Аз съм харесала точно s4. Би ли ми казала какво включва комплекта, колко струва и от Малечко ли я взехте?

# 14
  • Мнения: 1 207
Ами и аз като си я харесах(миналата год. септември),писах на Малечко ,но те ми казаха че вече не внасят този модел.Според мен нещо са направили,защото този модел т5 е същия като моя и казват че е на Плей,но отнякъде са го изровили и лъжат хората и го продават скъпо.Поне така аз мисля от снимката която има в сайта на Малечко.
Моята  ми я взе брат ми който е в Испания.Взех я с Baby Zero и Play Moon,чантата е май отделно и платих общо 670-680 евро.
Но ако можеш да си я вземеш те съветвам този кош Play Moon да не си го вземаш защото е напълно излишен и е доста обемен.Ние го ползвах ме до около 3 месец и сега се чудя каде да го скатая.Така като гледам сега май по-удачен е Prima Easy,но аз нямах възможност да ги видя на живо и затова така стана.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 21:38 от tasi

Общи условия

Активация на акаунт