Хотел Яница - Крапец

  • 3 528
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Не помня да съм срещала сред мненията за въпросния хотел коментар за цените там.
Към тези, които са го посетили - бихте ли ми дали ориентир как е било миналата година, за да преценя дали си струва и дали тази година ще има яко увеличение заради летовниците румънци, които собствениците очакват  Twisted Evil

Много благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 700
Не съм ходила там, но се бях обаждала. Леглото беше 35 лв., а за деца на половина.

# 2
  • Мнения: 1 547
Благодаря! А това е само спане или + закуска?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 397
Комплекса е подходящ за семейства с деца. Цената е със закуска. Извън сезона миналата година беше 35 лв. стаята.

# 4
  • Мнения: 1 547
Благодаря! Точно затова сме се спряли на мястото. Изглежда чудесно на сайта. Надявам се да няма много хора и да избегнем блъсканицата на Южното черноморие. Иначе говорих със собственика преди 2 седмици по телефона и ми каза, че тази година ще има много румънци. Дано не са много по-високи цените.  Whistling

# 5
  • България
  • Мнения: 430
До миналата година ни беше любимо място. До 2004 цените бяха добри за това, което предлагаха. Стаята беше 38 лв., апартамент 46 лв. с фиксирани закуски. В ресторанта готвеха много добре и обслужването беше на ниво. След като подтройха втория хотел, вдигнаха цените двойно - 35 лв. на легло, апартамента 120 лв. Новото в стария хотел - климатици и закуска на шветска маса. За съжаление смениха персонала в ресторанта - кухнята стана катастровална. За съжаление всичко по български. Е след миналата година няма да стъпа. За тези пари може да се отиде на много по добро място. Иначе, мястото  е хубаво, особено с малки деца. Басейна пред стария хотел е с морска вода и се поддържа добре.
Успех в избора.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 397
Аз пък останах доволна от хотелчето. В сезона не е лесно да  намериш толкова тихо и спокойно място, което да предлага добри условия. Храната на мен ми хареса- за закуска имаше домашна баница, освен останалите стандартни неща, която още си спомням...
Едно спокойно и непретенциозно място, където наистина може да си починеш с  детето.

# 7
  • Мнения: 263
Ние ходихме там миналото лято. Странното беше, че ако отидеш на място ще ти кажат по-ниска цена, отколкото, ако предварително си направиш резервация. Цената включва закуска на шведска маса. Ако отидеш да хапнеш по-рано ще има повечко неща. Забавиш ли се "асортимента" се изчерпва.
Минус е, че нямат плаж на море. Т. е. само басейни. Морето се разбива в каменна преграда, която подсигурява основите на хотела. Има плаж на 5 км. от комплекса, който обаче е неподдържан.
Иначе хотелчето е хубаво, обслужването е добро според мен. Подходящо е за семейства с дечица, ако имат и кола. Трянспорта до самото село е рядък и непостоянен. Основно с такси-та, ако нямате личен транспорт.
Стаите са уютни, персонала сравнително внимателен. Селцето е тихичко и спокойно! Храната на нас ни хареса.

# 8
  • Мнения: 1 547
Благодаря за информацията!
Малко съм разколебана. Мястото ме привлича, защото е сравнително диво и безлюдния плаж звучи много примамливо. Не съм склонна обаче да плащам толкова високи цени за спане. Ако допуснем, че леглото е 50 лв, за 2ма възрастни означава 700 лв само за спане за седмица. Прилошава ми от мисълта, че 2 000 лв ще заминат за толкова кратко време.
Ще се обадя другата седмица и ще пиша като имам прясно инфо по въпроса  Wink

# 9
  • Мнения: 679
В сайта им вече ги има цените за новия сезон
http://www.yanitza-hotels.com/ipage.php?id=4

Миналата година бяхме там в неактивния сезон и цената беше 21лв на човек за нощувка със закуска в двойна стая. Сега е 19лв, но сезонът започва с няколко дни по-късно - от 27 август.
Като цяло сме доволни от комплекса. Моите забележки са най-вече към асортимента на ресторанта. И също, че до последно ни подвеждаха, че ще се предлага вечеря на блок маса. Разбрахме, че няма да има такава чак първата вечер като отивахме да вечеряме. Съответно поисках да ми върнат парите, предплатени за полупансион. Беше смешно да си предплатиш за вечеря, която ще си поръчваш и плащаш по цените в менюто на ресторанта. Много глупав начин да те вържат да се храниш там. Виждам, че тази година са се коригирали и полупансион въобще не предлагат.
Другият ми ужас беше, че ни настаниха в стая, която не беше отваряна от няколко седмици. Вътре беше посипано с прах, боклуци и умрели мухи. Иначе всяка сутрин камериерките почистваха.
От всичко останало сме доволни и тази година може пак там да отидем. Открихме невероятни места за разходка и плаж около Крапец и ако не намеря нещо по-добро за нощувка в този район, ще отседнем пак в Яница.

Общи условия

Активация на акаунт