Айде на надлъгването....

  • 2 477
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
Айде честит ви 1ви април smile3525

Мислех да изфабрикувам някоя форумска интрижка,но не смея без да го съгласувам с участниците...,пък късно ме цапна вдъхновението ooooh!

Касиди и Сопрано са майстори,надявам се на по-късно включване с някоя баш опашата  Outta Joint.

# 1
  • Мнения: 2 792
 Димана и Момчил вече имат изработени схеми ,цяла вечер ги преговаряха от 21 до 23 в креватите, вече се опитаха да ме метнат какво да не очаквам  Laughing, с удоволствие ще бъда преметната и изненадана.
 

# 2
Честит 1 април!
мен вече ме метанаха и то сериозно Mr. Green

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ненавиждам първи април. Сигурно ще съм единствената, но нямам чувство за хумор що се отнася до този "празник", обиждам се и се сърдя. Мразя да си правят такива "шеги" с мен.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 358
Олее, чакам идеи!!!

# 5
  • Мнения: 1 418
Аз вече излъгах мъжът ми,че
някой се опитва да отвори
портата.Вися като прани гащи
15мин. на терасата.Накрая ми
домъчня и си признах...

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Още нищо не съм измъдрила. Ще импровизирам... както всяка година.

# 8
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз вече излъгах мъжът ми,че
някой се опитва да отвори
портата.Вися като прани гащи
15мин. на терасата.Накрая ми
домъчня и си признах...
Ти си му взела акъла. Mr. Green
По темата,нищо още не съм измислила,ще мъдря утре. newsm78

# 9
  • Мнения: 1 418
МИслех си,че ще се разсърди,
ама той го прие добре.Щото
няма чувство за хумор милият...

# 10
  • Мнения: 46
ох да ви кажа така здраво ме излъгаха, че няма накъде сама съм вкъщи и преди малко получавам съобщение от съседката си незнам дали спиш кучето ми е с разстройство и го изведох и четирите гуми на колата ти са спукани съжалявам, че го научаваш от мен мале като откачих излетях като тапа навън а тя от терасата се смее и каза честит първи април казах и да ми прати после златно шаранче, че така се вързах  Heart Eyes честит празник на всички зевзеци   Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 358
Аз вече излъгах мъжът ми,че
някой се опитва да отвори
портата.Вися като прани гащи
15мин. на терасата.Накрая ми
домъчня и си признах...




Ха, ха това е много готино!! Peace Може и аз да гО направя на моя, в ранните часове утре, ама ако се събудя! newsm78

# 12
  • Мнения: 872
Аз току що пратих  sms  на една приятелка за спуканите четири гуми.
 Тя е на дискотека,
как ще изхвърчи само, колата е пред дискотеката. Laughing
Утре обаче ще ме  #2gunfire.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
 С тази тема ми напомнихте да пъхна в душа брашняно-степчестите топчета. Дано не забравя и се пъхна първа под душа

# 14
  • Мнения: 3 216
И мен успяха да ме изльжат рано-рано. Аз все още никой не сьзм метнала,обаче си спомняма преди години как изльгах майка ми-милата чак се разплака. С брат ми имаме 13 години разлика и аз като малка сьм имала много вьшки и дьлга коса до крьста Twisted Evil. Майка ми като чуе за вьшки лошо й става. Та обаждам й се на пьрви април и сьобщавам,че от градината на брат ми са се обадили да ходим да си го прибере,че има вьшки. Тя като се паникьоса ooooh! И почна да зарьчва -пускай бойлера,отивай до аптеката за шампоан за вьшки. Да ама за кьсмет -нямаше вода Mr. Green И тя се разплака от ужас.Честитих й пьрви април ,а тя като се прибра ми защи един шамар,ама пьк цяла седмица се смяхме Laughing

Общи условия

Активация на акаунт