препоръчай те ми моля ви кой шампоан за руса коса да избера

  • 4 262
  • 18
  •   1
Отговори
имам ръса коса и бих искала да изпровам и такъв шампоан:)харесвам шампоаните на ELSEVE ама не съм виждала за руси коси(или поне за естествено руси)и така мислех на NIVEA или GLIS KURR ама се чуда кой е по добър препоръчайте ми моля ви и ако знаете някой по ефикасен и него и въобще имат ли ефект шампоаните за руса коса да оточня ЕСТЕСТВЕНО РУСА

# 1
  • Мнения: 8 505
Аз съм с естествено руса коса.Неотдавна си купих балсама за руса и изрусена коса.Явно е по-скоро за изрусена,защото никога преди това не ми се беше случвало балсам да ми щипе на очите.И миришеше повече на химия,отколкото е нормално за един балсам.Предполагам,че и шампоанът ще е така.

# 2
  • Мнения: X
Кумата ми е с естествено тъмно руса коса, но се боядисва в по - светло русо и сподели, че е много доволна от Сънсилк за руси коси. Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
А какво прави по-точно този балсам и шампоан на естествено русата коса?
Доколкото знам само тониращите имат ефект и смисъл, останалото не ми е ясно.
Има на Гарние за руси коси  Peace
Другият ти вариант са продукти от професионалните серии от фризьорските салони.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 746
На Нивеа не е хубав Naughty Имаше мострички на шампоана и балсама в последния брой на Космополитън и не съм впечатлена. Глисс Кюр е по-добре, а Сънсилк съм ползвала преди години и не ми хареса (обаче бях пробвала лилавия).

# 5
  • Мнения: 2 407
На Бед Хед са много добри- 23 лв са.

# 6
  • Мнения: 27 524
На Бед Хед са много добри....

Bad Head???
Хм, с това заглавие  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 407
На Бед Хед са много добри....

Bad Head???
Хм, с това заглавие  Laughing
Много са им хубави продуктите,имам и маската и съм много доволна Grinning

# 8
  • Мнения: 6 958
На мен ми харесва Gliss Kur  Peace

Gliss Kur
Repair-Shampoo, für dauergewelltes, coloriertes Haar, max. 3 Stück pro Bestellung
mit Scan-Repair-Komplex



Shining Blonde Shampoo, für naturblondes und blondiertes Haar, max. 3 Stück pro Bestellung
mit Scan Repair Komplex

# 9
в момента съм с на gliss kur за третирана коса и си мислех да си взема на друга марка понеже е хубаво да се сменят (редуват)продуктите та какво ще кажете за sunsilk? Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: X
От Сънсилк съм доволна от шампоана и балсама за кестенява коса,
имат някакви блестящи частици и наистина придават допълнителен блясък. Peace
Преди време имаше Бона Кюр  - имаха серум за цъфтящи краища - беше великолепен. Жалко че не съм попадала на нещо такова от 7-8 години Thinking

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
На Глис кюр съм ползвала балсама за руса коса,миришеше на лайка и лимон,което ми говори,че има натурални съставки.Така че предполагам,че и шампоанът ще е хубав.

# 12
  • Мнения: 2 936
Много са им хубави продуктите,имам и маската и съм много доволна Grinning

тази маска ли...

# 13
  • Мнения: 6 958
в момента съм с на gliss kur за третирана коса и си мислех да си взема на друга марка понеже е хубаво да се сменят (редуват)продуктите та какво ще кажете за sunsilk? Rolling Eyes

 Rolling Eyes По добре нещо на Wella тогава  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 588
А има ли и пяни за определен цвят коса? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт