някой ползвал ли е clean & clear за черни точки или препоръчайте

  • 32 783
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Clean & clear blackhead clearing,ползвла ли го я някой и доволен ли е ?Искам нещо наистина ефикасно за черни точки,ползвам една маска на гарние ,но маха само повърхностно .

# 1
  • София
  • Мнения: 4 746
Ползвала съм го преди година може би. Според мен е много хубаво, бях страшно доволна. Не ми пресушаваше кожата, а беше доста чиста и освежена. По-добро е от това на Гарние, което ми беше твърде силно, а не повлия на черните точки почти никак. А относно това, че е повърхностно - само механичното отстраняване ги изчиства напълно и пилинга Whistling

# 2
  • Мнения: 3 647
Ползвала съм го преди година може би. Според мен е много хубаво, бях страшно доволна. Не ми пресушаваше кожата, а беше доста чиста и освежена. По-добро е от това на Гарние, което ми беше твърде силно, а не повлия на черните точки почти никак. А относно това, че е повърхностно - само механичното отстраняване ги изчиства напълно и пилинга Whistling
подкрепям
и аз бях доволна
даже съм се замислила скоро да се сдобия пак с такова
  bouquet

# 3
КОлко струва може ли да ми кажете, а аз на гарниер мн се надяввах,но нищо, първте три - четири пъти много добре си усещах кожата ,но след това адски много започна да се изсушава и да става червена на някои проблемни места. Смятам скоро да си взема тази маска на клиин & клеер, но от сега искам да зная какви пари е newsm17 , само се моля да е много по-добра от гарниер .
 Grinning

# 4
  • Мнения: 3 647
КОлко струва може ли да ми кажете, а аз на гарниер мн се надяввах,но нищо, първте три - четири пъти много добре си усещах кожата ,но след това адски много започна да се изсушава и да става червена на някои проблемни места. Смятам скоро да си взема тази маска на клиин & клеер, но от сега искам да зная какви пари е newsm17 , само се моля да е много по-добра от гарниер .
 Grinning
около 8-9 лева май ги гледах последно - не са скъпи
  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 4 746
около 8-9 лева май ги гледах последно - не са скъпи
  bouquet
даже по-малко мисля, че е. Към 6-7, поне в по-големите магазини и супермаркети  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 647
около 8-9 лева май ги гледах последно - не са скъпи
  bouquet
даже по-малко мисля, че е. Към 6-7, поне в по-големите магазини и супермаркети  newsm78
може на мен ми се върти нещо от рода на 7.88 ама не съм сигурна
 ама  горе  долу там са някъде
  bouquet

# 7
 newsm81 , много сте точни и изчерпателни, БЛАГОДАРЯ. И все пак някой ползвал ли е тази маска продължително тяло, имам редвид маха ги черните тоЧки за един ден или повече.... ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 647
newsm81 , много сте точни и изчерпателни, БЛАГОДАРЯ. И все пак някой ползвал ли е тази маска продължително тяло, имам редвид маха ги черните тоЧки за един ден или повече.... ooooh!
е като всяка маска трябва  да се ползва редовно
не се надявайте, че ще ги премахне от раз и повече никога няма да се появяват
  bouquet

# 9
  • Мнения: 7 416
   Редовно ходене на добър козметик препоръчвам.
   Иначе по-хубавите  козметични продукти могат само да намалят до някаква степен появата на черните точки.
   

# 10
  • Мнения: 1 237
И аз си взех съвсем скоро на Clean & clear и все още няма кой знае какъв резултат,но ще видим след известно време.

# 11
  • Мнения: 4 770
Едно момиче тук го препоръчваше много, дори има цяла тема. Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 423
Aз точно заради тази тема си го купих и мога да потвърдя,че наистина от 2-3 намазвания почти нямам черни точки,а по принцип имам много.Е, аз си мажа само носа и брадата,че ме е страх да не изсушава много.Взех го 6-7 лева от Пикадили.

# 13
  • Мнения: X
 newsm78 Доста хвален продукт, замислих се да си взема и аз Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 275
Aз точно заради тази тема си го купих и мога да потвърдя,че наистина от 2-3 намазвания почти нямам черни точки,а по принцип имам много.Е, аз си мажа само носа и брадата,че ме е страх да не изсушава много.Взех го 6-7 лева от Пикадили.
Cash, за кое говориш, за почистващият гел(крем)ексфолиант или за лосиончето?

Общи условия

Активация на акаунт