Дайте съвет за дарение

  • 805
  • 2
  •   1
Отговори
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте! Преди година, точно на сватбата ни мъжът ми катастрофира челно и едвам се разминаха с брат му Sad
Тогава коментирахме, че трябва да се направи курбан след една година. Сега обаче мъжът ми казва, че според него е по-уместно за същите пари, които би дал за един курбан да направи дарение на някой дом за сираци. Не би исал да се коли невинно животно заради него-така каза и аз уважавам решението му. Но не знам как да постъпим-парички ли да дадем или нещо да купим, кой да домът, ей такива неща се питаме. Дайте идеи, моля Ви.
Предварително благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 4 195
Здравейте! Преди година, точно на сватбата ни мъжът ми катастрофира челно и едвам се разминаха с брат му Sad
Тогава коментирахме, че трябва да се направи курбан след една година. Сега обаче мъжът ми казва, че според него е по-уместно за същите пари, които би дал за един курбан да направи дарение на някой дом за сираци. Не би исал да се коли невинно животно заради него-така каза и аз уважавам решението му. Но не знам как да постъпим-парички ли да дадем или нещо да купим, кой да домът, ей такива неща се питаме. Дайте идеи, моля Ви.
Предварително благодаря  Hug

купете хранителни продукти за парите, които сте приготвили - от това винаги има нужда - ориз, олио, брашно, консерви, зеленчуци, картофи, плодове - домове да искаш общо взето Tired. Ако си от София бих могла да ти кажа, къде да ги занесете. А ако искате - можете и нещо специално за децата да купите - лакомства, играчки - каквото ви душа иска - щом е от сърце Hug

# 2
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Lucha - добре те е посъветвала  Peace
От храна всички домове имат нужда  Praynig, ако все пак предпочиташ да им вземеш нещо конкретно, информация за нуждите на конкретни домове има тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155502.0
А координатите може да откриеш в началото на този форум  Peace

Общи условия

Активация на акаунт