Кошница и столче за кола-2 в 1?

  • 517
  • 5
  •   1
Отговори
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Много моля мамите с опит да ме посъветват каква покупка да направя. Hug
Искам да купя столче за кола,което хем да става за новородено бебче,хем да може да се пренася като кошница и да го ползвам по-дълго време.Бихте ли ми препоръчали подобно?
Или на първо време да купя само кошница,а столчето-по-късно?Кой е по-добрият вариант?
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 8 505
Столчетата за новородени са именно кошници-от 0 до 9 или до 13кг.Монтират се съвсем лесно в кола.

# 2
  • Мнения: 11 004
Засега не ти трябва столче. Кошницата за кола ще си я ползваш поне до годинката.

# 3
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Идеята ми беше дали няма някакви,които могат да се ползват повече от годинка? Thinking Или всичко зависи от кг на детето?А за конкретен модел (марка) бихте ли дали препоръка? Hug

# 4
  • Мнения: 5 228
Кошници, които да се ползват повече от годинка, май няма. Има столчета, които се водят 0-18 кг, но те не стават за носене на бебето. За конкретен модел - дъщеря ми имаше Чико, много удобно, леко и красиво столче. Удобно е, ако е съвместимо с количката.

# 5
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Кошници, които да се ползват повече от годинка, май няма. Има столчета, които се водят 0-18 кг, но те не стават за носене на бебето. За конкретен модел - дъщеря ми имаше Чико, много удобно, леко и красиво столче. Удобно е, ако е съвместимо с количката.
Ясно!Много благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт